0

Mano dėlionių knygelė. Transporto priemonės

  • Nuolaida knygai -29%
Kaina internetu: 5,39 €
Kaina knygyne: 7,49 €*
Sutaupote: 2.10 € (29%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Mano dėlionių knygelė. Transporto priemonės

  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 16x16, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • ISBN ar kodas: 9786094403668

2020-10-31 5.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mano dėlionių knygelė. Transporto priemonės" aprašymas

„Mano dėlionių knygelė" – tai serija mažiesiems skirtų knygelių, padedančių ugdyti suvokimą, bendravimą ir bendradarbiavimą. Šioje knygelėje vaikai ras, įvardys ir susipažins su įvairiais gyvūnais ir taip žaisdami plės žodyną. Spalvinga knygelė atkreips mažylio dėmesį ir jį sudomins, o paprasti piešinių kontūrai leis vaikui lengvai įsidėmėti paveikslėliuose vaizduojamus gyvūnus.

Keturi išimami dėlionių motyvai lavina smulkiąją motoriką, be to, šias dėlionių dalis galima naudoti ir kaip žaidimų figūrėles.

Parašykite atsiliepimą apie "Mano dėlionių knygelė. Transporto priemonės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kartoninės knygutės

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Mano dėlionių knygelė. Transporto priemonės, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Mano dėlionių knygelė. Transporto priemonės aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Mano dėlionių knygelė. Transporto priemonės. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Mano dėlionių knygelė. Transporto priemonės dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Mano dėlionių knygelė. Transporto priemonės" perkama kartu