0

Mano dėlionių knygelė. Ūkininko kiemas

  • Nuolaida knygai -29%
Kaina internetu: 5,39 €
Kaina knygyne: 7,49 €*
Sutaupote: 2.10 € (29%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Mano dėlionių knygelė. Ūkininko kiemas

  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 16x16, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • ISBN ar kodas: 9786094403651

2020-10-31 5.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mano dėlionių knygelė. Ūkininko kiemas" aprašymas

„Mano dėlionių knygelė" – tai serija mažiesiems skirtų knygelių, padedančių ugdyti suvokimą, bendravimą ir bendradarbiavimą. Šioje knygelėje vaikai ras, įvardys ir susipažins su įvairiais gyvūnais ir taip žaisdami plės žodyną. Spalvinga knygelė atkreips mažylio dėmesį ir jį sudomins, o paprasti piešinių kontūrai leis vaikui lengvai įsidėmėti paveikslėliuose vaizduojamus gyvūnus.

Keturi išimami dėlionių motyvai lavina smulkiąją motoriką, be to, šias dėlionių dalis galima naudoti ir kaip žaidimų figūrėles.

Parašykite atsiliepimą apie "Mano dėlionių knygelė. Ūkininko kiemas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kartoninės knygutės

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Mano dėlionių knygelė. Ūkininko kiemas, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Mano dėlionių knygelė. Ūkininko kiemas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Mano dėlionių knygelė. Ūkininko kiemas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Mano dėlionių knygelė. Ūkininko kiemas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Mano dėlionių knygelė. Ūkininko kiemas" perkama kartu