0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Matematikos ir spalvų pasaulyje

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 0.99 SoldOut

Knygos "Matematikos ir spalvų pasaulyje" aprašymas

Pakeliaukite po matematikos ir spalvų pasaulį, nuspalvinkite piešinius, atlikite užduotis, įminkite mįsles!


Knygelė skirta 6-7 metų vaikams. Siūlomos užduotys padės formuoti jų matematinius gebėjimus, ypač - orientaciją plokštumoje. Atlikdami užduotis, vaikai visus piešinėlius galės spalvinti, o kai kuriuos - pabaigti ar papildyti.


"Mieli vaikučiai, Jūsų rankose nauja knygutė „Matematikos ir spalvų pasaulyje". Ji padės jums susidraugauti su skaičiais, pamilti įdomų ir reikalingą matematikos mokslą. Juk skaičiavimo įgūdžių prireikia kiekvieną dieną: tai saldainius teisingai pasidalyti, tai sužinoti, kurioje kraitelėje daugiau obuolių... Esu tikra, kad jums, vaikai, bus smagu kartu su knygelės personažais spręsti užduotis. Ir dar aš žinau, kad visi vaikai yra puikūs dailininkai. Todėl knygos puslapius palikome nespalvotus - jūs patys panorėję visus piešinius gražiai išmarginsite. O kol spalvinsite, padėsite šuneliui Sargiukui įminti lietuvių mįsles.


Tad kviečiu jus pakeliauti po įdomų, viliojantį matematikos ir spalvų pasaulį!
"

Autorė


  • Autorius: Ligita Šatienė
  • Leidėjas: Žiburys
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 31
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955570210

Parašykite atsiliepimą apie "Matematikos ir spalvų pasaulyje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lavinamosios užduočių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Matematikos ir spalvų pasaulyje", kurį parašė Ligita Šatienė. Siūlome ne tik išsamų "Matematikos ir spalvų pasaulyje" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Ligita Šatienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Matematikos ir spalvų pasaulyje". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Matematikos ir spalvų pasaulyje" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Matematikos ir spalvų pasaulyje" perkama kartu