0

Metalinės konstrukcijos. Laboratorinių darbų metodikos nurodymai

  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (26%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Metalinės konstrukcijos. Laboratorinių darbų metodikos nurodymai

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 156
  • ISBN ar kodas: 9789955288732

2020-11-30 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Metalinės konstrukcijos. Laboratorinių darbų metodikos nurodymai" aprašymas

Laboratoriniai darbai paremti Europos normomis Eurocode 3 ir Europos bei Tarptautinės standartizacijos organizacijos (ISO) standartais plieninėms kons­trukcijoms gaminti ir montuoti. Jungimo priemonės – varžtai, veržlės, poveržlės bei suvirinimo medžiagos ir jų bandymo metodai pateikti pagal LST EN ir LST EN ISO standartus. Atsižvelgiant į darbo tikslą, vieni bandiniai yra bandomi iki visiško jų suardymo, kiti – tik iki tam tikro apkrovos dydžio, nustatyto prieš pra­dedant eksperimentinius tyrimus. Kadangi daugelio laboratorinių darbų eksperi­mentinė dalis prasideda ir (ar) pasibaigia nustačius defektus, apraše pateikiami jų nustatymo būdai ir vertinimo kriterijai. Kiekvieno laboratorinio darbo aprašyme pateiktos darbo metu pildomos pradinių duomenų ir bandymo rezultatų lentelės. Visi duomenys yra būtini apdorojant ir vertinant bandymo rezultatus.

Parašykite atsiliepimą apie "Metalinės konstrukcijos. Laboratorinių darbų metodikos nurodymai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Metalinės konstrukcijos. Laboratorinių darbų metodikos nurodymai, kurią skaitytojams dovanoja Gintas Šaučiuvėnas, Antanas Šapalas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gintas Šaučiuvėnas, Antanas Šapalas su knyga Metalinės konstrukcijos. Laboratorinių darbų metodikos nurodymai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Metalinės konstrukcijos. Laboratorinių darbų metodikos nurodymai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gintas Šaučiuvėnas, Antanas Šapalas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Metalinės konstrukcijos. Laboratorinių darbų metodikos nurodymai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Metalinės konstrukcijos. Laboratorinių darbų metodikos nurodymai" perkama kartu