TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Miesto želdynų plėtotė. 2 dalis. Kraštovaizdžio planavimas

Kaina: 40,49 €
Kaina su kodu: 28,34 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 40.486 InStock
Į krepšelį

Knygos "Miesto želdynų plėtotė. 2 dalis. Kraštovaizdžio planavimas" aprašymas

Antrojoje šios knygos dalyje „Miesto želdynų plėtotė. 2 dalis. Kraštovaizdžio planavimas“ rašoma apie kraštovaizdžio planavimą rengiant smulkaus mastelio planus – dažniausiai M 1:10 000. Planuojant kraštovaizdį numatomos vietos, kuriose bus kuriami želdynai, apibrėžiama jų apimtis ir turinys.

Miestai statomi kraštovaizdyje, kuris būna pritaikomas arba pertvarkomas pagal visuomenės reikmes. Kraštovaizdžio sandara skiriasi, o konkrečios jo teritorijos nevienodai tinka naudoti vieniems ar kitiems tikslams. Tai leidžia įvertinti autoriaus pasiūlytas lyginamasis kraštovaizdžio teritorinių vienetų vertinimo metodas. Autoriaus nuomone gamta mieste turi būti tvarkoma panašiai kaip želdyne, negali būti ignoruojama ir stelbiama. Pateikiami pavyzdžių iš Kauno ir Vilniaus planavimo darbų, pristatomi Kernavės, Šiaulių, Utenos ir Panevėžio plėtojimo planai. Rašoma apie Dituvos bendrijų sodus prie Klaipėdos (1983 m.), Vilniaus miesto kapinių išdėstymo planą (1995 m.).

Šios knygos autorius Regimantas Pilkauskas nuo 1965 metų įvairiomis progomis bendradarbiavo su miestų planuotojais, sėkmingai arba ne taip sėkmingai atliko kraštovaizdžio planavimo darbus, sukaupė įvairios patirties pavyzdžių ir juos išdėstė šioje knygos dalyje.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Miesto želdynų plėtotė. 2 dalis. Kraštovaizdžio planavimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Aplinkos inžinerijos ir kraštotvarkos knygos

Regimantas Pilkauskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Miesto želdynų plėtotė. 2 dalis. Kraštovaizdžio planavimas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Miesto želdynų plėtotė. 2 dalis. Kraštovaizdžio planavimas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Miesto želdynų plėtotė. 2 dalis. Kraštovaizdžio planavimas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Miesto želdynų plėtotė. 2 dalis. Kraštovaizdžio planavimas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Regimantas Pilkauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Miesto želdynų plėtotė. 2 dalis. Kraštovaizdžio planavimas" perkama kartu