0

Miglų slėnio Fėjų burtai

Internetu: 9,99 €
Knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (17%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Miglų slėnio Fėjų burtai

  • Leidėjas: Tikra knyga
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 25x31, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 120
  • ISBN ar kodas: 9786098142518

9.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

„Miglų slėnio Fėjų burtai“ – antroji serijos knyga, kurioje skaitytojams jau pažįstami Lėja ir Nojus leisis įgyvendinti savo svajonės, o jiems padės netikėtai į rankas patekęs žemėlapis.


Per vasarą Miglų slėnyje Lėja ir jos broliukas Nojus patyrė gausybę nuotykių – jie prisilietė prie magiškų fėjų pasaulio paslapčių. Tačiau artėjant vasaros pabaigai, šeima jau kraunasi lagaminus ir tuoj suks miesto link – ten laukia darbas, mokykla ir įprastas didmiesčio gyvenimas. Labiausiai to nori mama, tačiau tiek vaikams, tiek tėčiui nesinori palikti senojo Miglų kaimo, kuris per kelis vasaros mėnesius tapo tikrais namais.

 

Tačiau viskas pasikeičia, kai vaikai randa žemėlapį, kuris viską keičia. Lėja ir Nojus turi leistis į nuotykius Miglų slėnyje – ten paslėptos stebuklingos dovanos, kurias vaikai privalo surasti per kelias valandas. Ar jų užteks kelionei į pasakišką Miglų karalystę? Kas nugalės – nuotykių troškimas ar baimė? Net kai tave įkvepia svajonės, nežinai ar verta ryžtis žengti pro paslapčių gaubiamus vartus. Juk nežinai, kas už jų išties laukia...


Kai pasirodė pirmoji serijos knyga, Edita Lei nesėdėjo sudėjusi rankų. Juk kurti lėles – jos pomėgis ir darbas! Ir nors nebuvo tikra, ar pasirodys antroji knyga, tikėjo, kad ten kuriamos istorijos tęsinys turi išvysti dienos šviesą. Skaitytojų susidomėjimas ir noras pažinti Miglų slėnio paslaptis įrodė, kad antra knyga tiesiog būtina. Taip atsirado antroji knyga „Miglų slėnio Fėjų burtai“. Autorė teigia, kad pirmojoje knygoje liko nepavaizduota daugybė žmonių charakterio bruožų, kuriuos ji suteikė savo fėjoms, tad istorija liko lyg ir nebaigta. Kaip viskas klostysis toliau, skaitytojai sužinos perskaitę antrąją knygą.


Edita Lei teigia, kad lėlės ir jų istorijos – tai būdas įveikti slogią nuotaiką ir atrasti save. Tai – vidinio pasaulio išraiška ir galimybė jį perkelti į tikrovę. Persikrausčiusi gyventi į įspūdingo grožio sodybą Marijampolės rajone, ji kasdien semiasi įkvėpimo miške, kuria užsakytas lėles bei rašo jų istorijas. Šiandien menininkės kūrybos gerbėjai gali apsilankyti „Fėjų slėnyje“, kuris įsikūręs Garliavoje – čia juos pasitiks pasakų personažai, fėjos, drakonai ir naminukai. Anot Editos Lei, įdėjus tiek darbo į kiekvieną kūrinį, nebesinori jų lengvai paleisti. Taip gimė idėja sukurti ekspoziciją, kurioje puikuotųsi gražiausi ir nuoširdžiausi jos darbai.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu