TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Missa Vilnensis: susitikimai su Vilniaus kūrėjais

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 13.09 SoldOut

Knygos "Missa Vilnensis: susitikimai su Vilniaus kūrėjais" aprašymas

Devynioliktoje savo knygoje T. Sakalauskas kviečia skaitytoją drauge keliauti po senąjį Vilnių, tyrinėti ir kalbinti jo kultūrinį palikimą bei kūrėjus. „Kūryba – tai nesibaigiančios mišios“, — Jono Meko žodžius prisimena autorius. Missa Vilnensis — tai kūrėjų dialogas, susitikimai kultūrinėse kryžkelėse ir šventa auka Vilniui, atnašaujama vieno iš jo kūrėjų. Tomas Sakalauskas sukūrė naują, savitą raštijos žanrą, ir dabar su kiekviena knyga vis plečia jo galimybes, ieško ir randa naujas formas kūrybos ir kūrėjo problematikai atskleisti. Intelektualus ir originalus T. Sakalausko mąstymas, subtilus ir įtaigus jo stilius. T. Sakalausko knygos įrodo, patvirtina, kad Lietuva niekada nebuvo „išdegusi žemė“, kad visais laikais buvo kūrėjų ir mąstytojų, išsaugojusių didesnę ar mažesnę dvasios nepriklausomybę. Tokiu būdu aktualizuojama kultūros atmintis: tiktai atsimenanti kultūra gyva.
Justinas Marcinkevičius


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Missa Vilnensis: susitikimai su Vilniaus kūrėjais"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Missa Vilnensis: susitikimai su Vilniaus kūrėjais", Tomas Sakaulauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Tomas Sakaulauskas su knyga "Missa Vilnensis: susitikimai su Vilniaus kūrėjais" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Missa Vilnensis: susitikimai su Vilniaus kūrėjais" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Tomas Sakaulauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Missa Vilnensis: susitikimai su Vilniaus kūrėjais" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Missa Vilnensis: susitikimai su Vilniaus kūrėjais" perkama kartu