0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mitiniai vaizdiniai Donelaičio "Metuose": pastabos paraštėse

Kaina internetu: 14,99 €
Kaina knygyne: 16,69 €*
Sutaupote: 1.70 € (11%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-11-30 14.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mitiniai vaizdiniai Donelaičio "Metuose": pastabos paraštėse" aprašymas

"Pažymėtina, kad Donelaičio Mero; prasideda saule ir pasauliu (Jau saulelė vėl atkopdama budino svietų), gamtos ciklais, metų ratais ir patys sudaro ištisą „metų ratą", kuriam vienąsyk apsisukus, vėl ateina pavasaris ir t. t. O baigiasi - Dievu, kurio nors ir prašoma malonės beprasidedantiems naujų metų darbams, bet pats jis „metų ratui", laiko ciklams nepriklauso. Taigi Donelaičio Metai ne šiaip tuščiai be galo sukasi, bet pereina ir perveda skaitytoją nuo nepaliaujamo žemiškųjų „ratų" sukimosi, nesibaigiančio judėjimo, laiko tėkmės prie dangiškosios, dieviškosios rimties. Pasitelkiant rato įvaizdį, - nuo besisukančio, nuolat judančio, tekančio tekinio, ratlankio prie stabilios stebulės ir nejudančios, visad rymančios, ratui nepriklausančios ir kartu jį remiančios ašies. Ir tuo būdu mena ne tik begalinį pergimimą (amžinąjį vėl), bet ir galutinį Išsivadavimą, atsidavus Tam, kurs visad rymo vidur kasdienybės šurmulio, jo nepaliečiamas ir jam nepavaldus. Šia prasme galima tarti, kad Donelaičio Metai, be visa ko kito, turi ir soteriologinį dėmenį, kurį nejučia mena pačia savo struktūra."
Dainius Razauskas-Daukintas


Parašykite atsiliepimą apie "Mitiniai vaizdiniai Donelaičio "Metuose": pastabos paraštėse"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Mitiniai vaizdiniai Donelaičio "Metuose": pastabos paraštėse", kurią skaitytojams dovanoja Dainius Razauskas-Daukintas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Dainius Razauskas-Daukintas su knyga "Mitiniai vaizdiniai Donelaičio "Metuose": pastabos paraštėse" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mitiniai vaizdiniai Donelaičio "Metuose": pastabos paraštėse" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dainius Razauskas-Daukintas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mitiniai vaizdiniai Donelaičio "Metuose": pastabos paraštėse" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mitiniai vaizdiniai Donelaičio "Metuose": pastabos paraštėse" perkama kartu