0

Mokslas ir religija. Naujasis įvadas

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
2014-01-16 vilius

Rimta knyga visiems, kas turi klausimų apie Dievą, ateizmą, mokslą ir žmogų

Informacija

Mokslas ir religija. Naujasis įvadas

  • Leidėjas: Vox Altera
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9786098088083

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Mokslo ir religijos sąlytis šiuo metu yra viena patraukliausių tyrinėjimo sričių. Didėjantį susidomėjimą šia sritimi liudija užsienyje kilusi įspūdinga knygų ir televizijos dokumentinių filmų apie Dievą ir fiziką, dvasingumą ir mokslą, didžiąsias žmogaus prigimtines paslaptis ir galutinę paskirtį banga.


Knygoje "Mokslas ir religija. Naujasis įvadas" vienas geriausių pasaulyje šios srities žinovų Alister E. McGrath labai aiškiai ir prieinamai supažindina su pagrindiniais mokslo ir religijos sąveikos klausimais. Aprėpiant platų probleminį lauką, nagrinėjami abiejų šių sričių santykio istoriniai, teologiniai, filosofiniai ir moksliniai aspektai.

Pagrindinis dėmesys skiriamas krikščionybės ir gamtos mokslų dialogui, padariusiam didelį poveikį Vakarų kultūros formavimuisi. Glaustai pristatomos ir problemos, susijusios su keturiomis kitomis pasaulio religijomis. Knyga sumanyta taip, kad būtų prieinama skaitytojui, neturinčiam išankstinių žinių mokslo ar religijos srityje.

Knygos "Mokslas ir religija. Naujasis įvadas" autorius Alister E. McGrath Oksfordo universitete studijavo chemiją, įgijo daktaro laipsnį molekulinės biologijos srityje. Gilindamasis į biologinių membranų biofizines savybes, sykiu pradėjo studijuoti krikščioniškąją teologiją. Vėliau giliau įsitraukė į mokslo ir religijos santykio sritį, tyrinėjo istorinę teologiją, tapo teologijos profesoriumi. Ilgai darbavosi Oksfordo universitete. Šiuo metu vadovauja Karaliaus koledžo Teologijos, religijos ir kultūros centrui.


Iš anglų kalbos vertė Gediminas Žukas


Kita Alisterio McGratho knyga - "Dawkinso iliuzija? Ateistinis fundamentalizmas ir dieviškumo neigimas"

2014-01-16

Rimta knyga visiems, kas turi klausimų apie Dievą, ateizmą, mokslą ir žmogų

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu