TIK ŠIANDIEN -10% NUOLAIDA VISKAM SU KODU: GRUODIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Monsinjoras Vytautas Kazlauskas: tiesa padarys jus laisvus

Kaina: 9,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Monsinjoras Vytautas Kazlauskas: tiesa padarys jus laisvus" aprašymas

Knygoje "Monsinjoras Vytautas Kazlauskas: tiesa padarys jus laisvus" remiantis istoriniais šaltiniais, atkuriama ilgamečio Vatikano radijo lietuviškų laidų vedėjo mons. Vytauto Kazlausko (1919-2008) biografija.

Gausiai cituojami archyviniai dokumentai atskleidžia aktyvią jo teologinę, pedagoginę, visuomeninę ir publicistinę veiklą Romoje ir Lietuvoje. Remdamiesi istoriniais dokumentais autoriai išryškina mons. V. Kazlausko vaidmenį rengiant Vatikano radijo lietuviškas programas, jo įnašą, kad Lietuvos vardas ir lietuvių tautos kova dėl religijos laisvės, dėl pagrindinių žmogaus teisių ir politinės nepriklausomybės tapo plačiai žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir kitose pasaulio šalyse.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Monsinjoras Vytautas Kazlauskas: tiesa padarys jus laisvus"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie religiją, teologiją

Angelė Buškevičienė, Vytautas Kubilius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Monsinjoras Vytautas Kazlauskas: tiesa padarys jus laisvus", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Monsinjoras Vytautas Kazlauskas: tiesa padarys jus laisvus" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Monsinjoras Vytautas Kazlauskas: tiesa padarys jus laisvus" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Monsinjoras Vytautas Kazlauskas: tiesa padarys jus laisvus"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Angelė Buškevičienė, Vytautas Kubilius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Monsinjoras Vytautas Kazlauskas: tiesa padarys jus laisvus" perkama kartu