0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mozaika (pagal Andrių Navicką)

Sudarė:

Andrius Navickas

  • Nuolaida knygai -25%
Kaina internetu: 4,29 €
Kaina knygyne: 5,69 €*
Sutaupote: 1.40 € (25%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Mozaika (pagal Andrių Navicką)


2021-08-31 4.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mozaika (pagal Andrių Navicką)" aprašymas

lgamečio Bernardinai.lt vyr. redaktoriaus, filosofijos daktaro, dėstytojo Andriaus Navicko „Mozaika“ – tai subjektyvus dvasinio meniu pasiūlymas. Knygos atrama tampa šiais laikais paplitusi frazė, jog „viskas jau yra sukurta“, ir svarbiausia kūryba šiandien – informacijos atranka.


Šioje „Išminties mozaikoje“ rasite į visumą surinktus daugybę žinomų pasaulio žmonių aforizmų bei pamokančių istorijų, kurias Andrius Navickas atsirinko ir užsirašė įvairiose popieriaus skiautėse ne per vienus metus.

O žymius žmones atgaivino minimalistiniai, bet itin taiklūs dailininko Andriaus Zakarausko piešiniai.

Ištrauka

Visi norime, kad laikraščiai mus informuotų sąžiningai, nešališkai, teisingai ir visa tai atitiktų mūsų pažiūras. (G.K. Chesterton)


Tikėjimas ir protas – tai lyg du sparnai, kuriais žmogaus dvasia pakyla į tiesos kontempliavimą. (Jonas Paulius II)


Net nudvėsusi žuvis gali plaukti pasroviui. (Šiaurės Amerikos indėnų išmintis)


Žmogus, kuris sugebėjo patraukti iš kelio kalną, pradėjo nuo to, jog iš vienos vietos į kitą nešdavo nedidelius akmenėlius. (Kinų išmintis)


Žmogus turi gyventi bent jau iš smalsumo. (Žydų išmintis)


Kuo tobulesnis žmogus atrodo, tuo jo viduje daugiau demonų. (S. Freud)


Spręsti apie žmogaus gyvenimo prasmę neįmanoma iš jo trukmės. Juk skaitomą biografiją irgi vertiname ne pagal jos „ilgį“, knygos puslapių skaičių, o pagal turiningumą. (V. Frankl)


Žemės gyventojai visada elgėsi taip, tarsi kažkas iš kosmoso juos stebėtų. Panašu, kad žemės gyventojai labai bijo, kad stebėtojams taps nuobodu. (K. Vonnegut)


Lova – labai pavojingas dalykas. Pagal statistiką 99% žmonių miršta būtent lovose. (M. Twain)


Išmoksiu taisykles kaip profesionalas, kad galėčiau jas laužyti kaip menininkas. (P. Picasso)


Optimistas plyšauja, kad mes gyvename pačiame geriausiame pasaulyje, pesimistas nuogąstauja, kad būtent taip ir yra. (R. Bradbury)


Bet kadangi nėra prekybininkų, iš kurių būtų galima nusipirkti draugų, tai draugų žmonės ir neturi. (A.S. Exupery)


Žmogus galvoja, kad yra panašus į Dievą ir jis teisus, nes kiekviename žmoguje yra kažkas dieviško. Žmogus vadina save kiaule ir jis vėl teisus, nes kiekviename žmoguje yra kažkas bjauraus. Tačiau žmogus labai klysta, kai savo vidinę kiaulę pradedavadinti Dievu. (V. Pelevin)


Būti neutraliu nereiškia būti abejingu ir bejausmiu. Nereikia savyje žudyti jausmų, pakanka nužudyti neapykantą. (A. Sapkowski)


Dievas humoristas. Netikite? Pažiūrėkite į save veidrodyje. (S. J. Lec)Nepamirškite, kad net pati puošniausia povo uodega slepia banalų vištos užpakalį. Tad mažiau potoso, gerbiamieji. (F. Ranevskaja)

  • Autorius: Andrius Navickas
  • Leidėjas: Aštuntoji diena
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 112
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099567884

Parašykite atsiliepimą apie "Mozaika (pagal Andrių Navicką)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Minčių ir aforizmų knygos

Andrius Navickas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Mozaika (pagal Andrių Navicką)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Mozaika (pagal Andrių Navicką)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Mozaika (pagal Andrių Navicką)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Mozaika (pagal Andrių Navicką)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Andrius Navickas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Mozaika (pagal Andrių Navicką)" perkama kartu