0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Muzikinio aukščio ir laiko psichologija

Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (8%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 11.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Muzikinio aukščio ir laiko psichologija" aprašymas

Kas yra muzikinė gama, ritmas ar metras, daugeliui iš mūsų, muziku ir nemuziku, žinoma jau nuo mokyklos laiku. Net jei ir nesugebame šių sąvokų grakščiai apibrėžti, tikriausiai gebame padainuoti do-re-mi-fa-sol-la-si-do ar paploti kokį nors ritmą. Tačiau kodėl yra toji muzikinė gama, dermė, kodėl joje dažniausiai yra septyni garsai, kodėl yra ritmas ir metras, kodėl dainos frazė trunka ne sekundę ir ne minutę (beje, kiek?..), kodėl Indijos ar Afrikos tautų muzikos (ar net lietuviškų sutartinių) ritmika, sąskambiai mums kartais atrodo keistoki? Kodėl gyva muzika skamba kitaip negu mechaninė?


Atsakymo neieškokime kur nors toli kosmose, gamtoje ar skaičių ekvilibristikoje. Jis čia pat - mūsų smegenyse, mūšų kūrybingajame vidiniame kompiuteryje, galingesniame už tūkstančius dirbtinių kompiuterių. Būtent smegenys, keliasluoksnė atmintis iš chaotiško oro ar kitokių virpesiu mišinio atsirenka kas joms svarbu - sukuria ir gamqą ir ritmą, ir daug kitų dalykų, kurie sudaro muziką; netgi „pataria" ausims, ką girdėti.


Ši knyga "Muzikinio aukščio ir laiko psichologija" pradeda pasakojimą, kaip mūsų smegenys kuria muziką. Ji apima kognityviosios muzikos psichologijos dalį - muzikinio aukščio ir laiko karalystę.



Parašykite atsiliepimą apie "Muzikinio aukščio ir laiko psichologija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie muziką, teatrą, šokį

Rytis Ambrazevičius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Muzikinio aukščio ir laiko psichologija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Muzikinio aukščio ir laiko psichologija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Muzikinio aukščio ir laiko psichologija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Muzikinio aukščio ir laiko psichologija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rytis Ambrazevičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Muzikinio aukščio ir laiko psichologija" perkama kartu