0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Muzikos enciklopedija, I tomas, A-H

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Muzikos enciklopedija, I tomas, A-H


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Muzikos enciklopedija, I tomas, A-H" aprašymas

"Muzikos enciklopedijos" pirmame tome rašoma apie įvairių žemynų (Afrikos, Australijos, Europos ) ir šalių (Austrijos, Brazilijos, Bulgarijos, Čekijos, Čilės, Danijos, Estijos, Etiopijos ir kt.) muziką, aprašomi instrumentai (akordeonas, arfa, būgnas, čelesta, fleita ir kt.), atskirais straipsniais aprašomos dainų šventės, grigališkasis choralas, skelbiami straipsniai apie bažnytinę muziką, džiazą, čigonų muziką ir kt.

Gausu biografinių straipsnių apie Lietuvos ir užsienio kompozitorius ir atlikėjus.

Dauguma biografinių straipsnių iliustruota nuotraukomis, pateikiama instrumentų piešinių ir natų pavyzdžių.


Parašykite atsiliepimą apie "Muzikos enciklopedija, I tomas, A-H"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Muzikos enciklopedija, I tomas, A-H, kurią skaitytojams dovanoja Autorių kolektyvas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Autorių kolektyvas su knyga Muzikos enciklopedija, I tomas, A-H jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Muzikos enciklopedija, I tomas, A-H patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Autorių kolektyvas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Muzikos enciklopedija, I tomas, A-H palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Muzikos enciklopedija, I tomas, A-H" perkama kartu