0

Nakties šešėlis (serijos "Nakties istorijos" 2-oji knyga)

Informacija

Nakties šešėlis (serijos "Nakties istorijos" 2-oji knyga)

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • ISBN ar kodas: 9786090301821

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Nakties šešėlis (serijos "Nakties istorijos" 2-oji knyga)" aprašymas
"Nakties šešėlis" - tai penkių knygų serijos „Nakties istorijos“ antroji knyga.

Tylios valandos nuo saulėlydžio iki aušros – pavojų, paslėptų aistrų ir... meilės laikas.

Naktis – jo priedanga, antrasis jo gyvenimas. Jis šešėlis tarp šešėlių. Jie vadina jį Nemeziu.
Jis išgelbėja Deborą Orork, prokuroro padėjėją, nuo užpuoliko ir nuo tos nakties nebegali atsikratyti saldaus švelnumo ilgesio...
Vyras, dienomis žinomas kaip klestintis verslininkas Geidžas Gatris, neabejotinai galėtų šią moterį suvilioti. Tačiau tą naktį Nemezis matė pasibjaurėjimą jaunos teisuolės akyse... ir nedrįsta prisipažinti, esąs tas pats asmuo. Jeigu tik jis žinotų, kad Debora, bučiuojama Geidžo, nesiliauja galvoti apie paslaptingąjį Nemezį...

Iš anglų kalbos vertė UAB „Rabara“

Parašykite atsiliepimą apie "Nakties šešėlis (serijos "Nakties istorijos" 2-oji knyga)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Nakties šešėlis (serijos "Nakties istorijos" 2-oji knyga), kurią skaitytojams dovanoja Nora Robrts. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Nora Robrts su knyga Nakties šešėlis (serijos "Nakties istorijos" 2-oji knyga) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Nakties šešėlis (serijos "Nakties istorijos" 2-oji knyga) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nora Robrts. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Nakties šešėlis (serijos "Nakties istorijos" 2-oji knyga) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Nakties šešėlis (serijos "Nakties istorijos" 2-oji knyga)" perkama kartu