0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nam Thar. Penki gyvenimai išsilaisvinimo kelyje

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2019-01-22 Jolanta

Puiki knyga tiems, kas žengia dvasios saviugdos keliu. Padeda giliau suprasti karminius priežasties - pasekmės ryšius, atveria istorinius ir kultūrinius lobynus.

Nam Thar. Penki gyvenimai išsilaisvinimo kelyje


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 14.39 SoldOut
Knygos "Nam Thar. Penki gyvenimai išsilaisvinimo kelyje" aprašymas
"Nam Thar. Penki gyvenimai išsilaisvinimo kelyje” - tai istorinis romanas apie garsiausius Tibeto budizmo jogus ir jogines, kurio veiksmas prasideda VI a.pr.m.e. ir tęsiasi iki šių laikų.Ši knyga jau plačiai žinoma Rusijoje, yra išversta į lenkų ir anglų kalbas ir yra labai populiari tarp besidominčiųjų Rytų kultūra ir filosofija. Tai romanas apie meilę, kurio siužetas prasideda prieš 2500 metų ir vystosi iki šių laikų, herojai sutinka legendines Tibeto budizmo asmenybes, žymius mokytojus ir jogus.


"Žiūrėjau į ją ir regėjau visus laikus ir žvaigždynus. Juose nebuvo nieko neteisingo. Kiekviena visatos smiltelė buvo tiksliai savo vietoje. Nėra ką taisyti, nėra kuo papildyti."


Kartą kalno šventykloje susirinko Jomės Tulku mokiniai. Mokytojas, laisvas nuo dalijimo į „vakar", „šiandien" ir „rytoj", atskleidė jiems tai, kas tebebuvo nuo jų paslėpta po iliuzine praeities skraiste. Užrašyti „Nam Thar", dvasinių mokytojų biografijos, pavidalu šios knygos puslapiuose atgyja nuostabūs legendinių Tibeto budizmo meistrų bei penki lamos Jomės gyvenimai.

Arijus ir Sonali pamilo vienas kitą dar Budos laikais, tačiau kaskart, jiems susitikus, erdvę sudrebindavo demoniška pykčio jėga. Nepertraukiamo saito susieti mylimieji ilgai užtruko, kol suvokė, kas tas paslaptingas juodas raitelis, tas karys vario šarvais ar milžiniškas pasiutęs šuo, pasirengę sunaikinti kiekvieną, kas myli Sonali.

Pasakojimas, prasidėjęs prieš du su puse tūkstančio metų, tęsiasi iki šių laikų. Gyvenimas po gyvenimo herojai mokosi išminties iš tokių mokytojų kaip Saraha, Nagardžuna, Marpa, Milarepa, Rečiungpa, Karmapa.


Jelena Leontjeva – Rytų šalių instituto bendradarbė, istorijos mokslų daktarė. Mokėsi Karmapos tarptautiniame budizmo institute Indijoje, Rusijos mokslų akademijos Orientalistikos institute. Ši knyga parašyta bendradarbiaujant su Marzena Poplawska, lenkų kino prodiusere, Tibeto meno specialiste.


Iš rusų kalbos vertė Vita Mikelionienė

Įvadas

ĮVADAS


Mieli skaitytojai!


Tai, kad knyga „Nam Thar. Penki gyvenimai išsilaisvinimo kelyje" leidžiama lietuviškai - man didelis džiaugsmas ir garbė. Lietuva mano širdyje nuo to laiko, kai 1991-ųjų sausio naktį praleidau centrinėje Vilniaus aikštėje,begink-lių žmonių minioje. Žmonės susirinko nuo sovietų tankų ginti Lietuvos Seimo rūmų, bet faktiškai jie gynė savo laisvę gyventi taip, kaip jiems atrodė teisinga ir reikalinga. Nuo šių įvykių praėjo daug metų, bet aš puikiai atmenu ir žmonių nerimą, ir jų dvasios stiprybę, ir jaudinantį gerumą vienas kitam. Atmenu, kaip vienoje iš kavinių, kurioje visą naktį vaišino nemokama kava, padavėja mane mokė pasiruošti dujų atakai. Tą naktį tankai Seimą aplenkė.

Tuo metu buvau ką tik pradėjusi domėtis budizmu. Beveik jokių jo idėjų dar negalėjau išreikšti žodžiais ir paaiškinti net pati sau. Buvo aišku viena: šis mokymas -apie laisvę. Rodėsi, kad tai kalba apie tą laisvę, kurios tada mums taip trūko ir apie kurią mes iš esmės labai mažai žinojome, nors instinktyviai veržėmės bet kokio šviežesnio jos dvelktelėjimo link. Vėliau supratau, kad budistinis laisvės supratimas apima gerokai platesnes žmogaus būties sferas nei vien galimybė gyventi taip, kaip norisi. Išoriniame lygmenyje laisvė - ne tik tai, kuo pats nau-dojiesi, bet ir tai, ką duodi kitiems. Pirmoji neįmanoma be antrosios. Be to, budizmas nukreipia mūsų žvilgsnį į vidų - į protą - ir parodo, kas svarbiausia, ką būtina įveikti, jei norime iš tikrųjų būti laisvi ir laimingi, - tai mūsų priklausomybė nuo mūsų pačių nusistatytų apribojimų. Būtent šias idėjas mes su bendraautore Marzena Poplawska stengėmės atskleisti knygoje „NamUiar. Penki gyvenimai išsilaisvinimo kelyje". Tegul tai neša naudą!


2019-01-22

Puiki knyga tiems, kas žengia dvasios saviugdos keliu. Padeda giliau suprasti karminius priežasties - pasekmės ryšius, atveria istorinius ir kultūrinius lobynus.

Parašykite atsiliepimą apie "Nam Thar. Penki gyvenimai išsilaisvinimo kelyje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Nam Thar. Penki gyvenimai išsilaisvinimo kelyje, kurią skaitytojams dovanoja Jelena Leontjeva, Marzhena Poplavska. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jelena Leontjeva, Marzhena Poplavska su knyga Nam Thar. Penki gyvenimai išsilaisvinimo kelyje jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Nam Thar. Penki gyvenimai išsilaisvinimo kelyje patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jelena Leontjeva, Marzhena Poplavska. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Nam Thar. Penki gyvenimai išsilaisvinimo kelyje palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Nam Thar. Penki gyvenimai išsilaisvinimo kelyje" perkama kartu