0
Namelio medyje istorijos. Kamino nepraeinamumas
7.99 InStock

Namelio medyje istorijos. Kamino nepraeinamumas

  • Nuolaida knygai -31%
Internetu: 7,99 €
Knygyne: 11,49 €*
Sutaupote: 3.50 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Namelio medyje istorijos. Kamino nepraeinamumas

  • Leidėjas: Mini pasaulis
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 20x22, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 60
  • ISBN ar kodas: 9786099577616

7.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Neringa Čereškevičienė – televizijos laidų „Tele bim-bam“ vedėja, vaikų muzikos grupės vadovė, daugiau nei 100 dainų vaikams autorė ir atlikėja, ikimokyklinių vaikų ugdymo įstaigų įkūrėja.

"Namelio medyje istorijos. Kamino nepraeinamumas" - tai antroji televizijos laidų “Tele bim-bam” autorės ir vedėjos, kompozitorės, vaikų muzikinės grupės vadovės ir atlikėjos, vaikų darželio ir Upės pradinės mokyklos įkūrėjos knyga vaikams. 2015 metais buvo išleista pasakų knyga “O kas gi liko?”.

“Ar ši istorija tikra, nesu įsitikinusi, nes jau senokai su draugais sėdėjau namelyje medyje… Tačiau visus veikėjus puikiai pažįstu ir myliu.”
Autorė Neringa Čereškevičienė

„Kamino nepraeinamumas” grąžino mane į vaikystę, kai kartu su gatvės vaikais statėme šakų namelius medžiuose, paskui sėdėdavome ir kurdavome įvairias istorijas.
Pipa, arba Kipras, mums pasakoja istoriją apie jaunųjų nuotykių ieškotojų būrį, išgelbėjusį Prano kepyklėlę ir net visą miestelį nuo netikėtos nelaimės.
Skaitydami šią istoriją su vaiku galėsite prisiminti ir savo vaikystės istorijas bei jam daugiau papasakoti apie save. Geras laikas su vaiku skaitant namelio istorijas garantuotas!"

„Tavo vaikas“ vyr. redaktorė Gitana Šeštokienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu