Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Nekviesta meilė 2. 17-32 serijos (DVD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 5.79 SoldOut

Knygos „Nekviesta meilė 2. 17-32 serijos (DVD)“ aprašymas

Serialo pagrindas – vienos šeimos istorija, kurioje susipina meilė ir išdavystė, pinigai, pavydas ir valdžia. Filmo realijos - lietuviškos, dažnai paimtos tiesiai iš gyvenimo, iš netolimos mūsų praeities, ar dabarties.
Andrius Žvinys (akt. Saulius Balandis) – verslininkas, Seimo nario, įtakingo ir apsukraus žmogaus Antano Barono (akt. Adolfas Večerskis) žentas grįžta iš biznio kelionės, jis laimingas, nes verslas klostosi puikiai, namuose jo laukia mylinti žmona, gražuolė popscenos žvaigždė Mėta (akt. Inga Jankauskaitė) ir dukrelė Vytė (akt. Evita Malaškevičiūtė), kurią Andrius beprotiškai myli.
Tačiau ne viskas yra taip, kaip atrodo iš šalies – kas iš tiesų laukia sugrįžtančio verslininko, kodėl už dailaus ir padorumo blizgesiu pridengto šeimos fasado atsiveria juoda aistrų, melo, išdavysčių ir klastos bedugnė. Ar ilgai tvers broliška meilė, kuri riša Andrių ir jo brolį Steponą (akt. Rimantas Bagdzevičius), ar sugebės Andrius išsaugoti mylimą savo dukrelę Vytę, kodėl nelaiminga, nors ir prabangiai gyvenanti, įtakingo valdininko Stepono Žvinio žmona Nijolė (akt. Monika Bičiūnaitė), ar yra kas svarbiau žmogaus gyvenime už meilę ir garbę, padorumą? Apie tai serialas “Nekviesta meilė.

Aktoriai: Saulius Balandis, Adolfas Večerskis, Larisa Kalpokaitė, Monika Bičiūnaitė, Rimantas Bagdzevičius, Rimantė Valiukaitė, Inga Jankauskaitė, Andrius Bialobžeskis, Nijolė Narmontaitė, Laura Karvelytė, Ridas Jasiulionis, Gretė Indičianskaitė, Evita Malaškevičiūtė
Režisierius: Adolfas Večerskis
Regionas: 0 - Multiregioninis
Kalba / įgarsinimas: Lietuvių (Dolby Digital 5.1)
Amžiaus cenzas: A - Filmas visai šeimai
Vaizdo santykis: 16:9
Trukmė: 600 min.

  • Leidėjas: LNK
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: DVD
  • ISBN ar kodas: 4771906002387

Parašykite atsiliepimą apie „Nekviesta meilė 2. 17-32 serijos (DVD)“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Nekviesta meilė 2. 17-32 serijos (DVD)“, . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga „Nekviesta meilė 2. 17-32 serijos (DVD)“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Nekviesta meilė 2. 17-32 serijos (DVD)“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Nekviesta meilė 2. 17-32 serijos (DVD)“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Nekviesta meilė 2. 17-32 serijos (DVD)“ perkama kartu