0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nepilnamečių teisės pažeidėjų rizikos ir apsauginių veiksnių analizė

Kaina internetu: 8,49 €
Kaina knygyne: 9,39 €*
Sutaupote: 0.90 € (10%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 8.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nepilnamečių teisės pažeidėjų rizikos ir apsauginių veiksnių analizė" aprašymas

Monografijoje „Nepilnamečių teisės pažeidėjų rizikos ir apsauginių veiksnių analizė“ yra pristatoma paauglių delinkventinio elgesio rizikos ir apsauginių veiksnių apžvalga bei tęstinio mokslinio tyrimo rezultatai. Tęstinio tyrimo, kurio metu 9 mėnesius buvo stebimi 189 teismo skirtoje valstybės priežiūroje esantys paaugliai, rezultatai leido atsakyti į keletą klausimų, susijusių su paauglių rizikos ir apsauginių veiksnių svarba delinkventinio elgesio raiškai, naudotų įvertinimo instrumentų charakteristikomis bei praktinio panaudojimo prognozuojant paauglių elgesį ateityje galimybėmis. Remiantis gautais kompleksiniais rezultatais monografijos „Nepilnamečių teisės pažeidėjų rizikos ir apsauginių veiksnių analizė“ pabaigoje pateikiamos pagrindinės tyrimo išvados bei paauglių delinkventinio elgesio rizikos įvertinimo priemonių diegimo praktinės rekomendacijos.Parašykite atsiliepimą apie "Nepilnamečių teisės pažeidėjų rizikos ir apsauginių veiksnių analizė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kita teisinė literatūra

Alfredas Laurinavičius, Ilona Laurinaitytė, Laura Ustinavičiūtė-Klenauskė, Virginija Klimukienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Nepilnamečių teisės pažeidėjų rizikos ir apsauginių veiksnių analizė", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Nepilnamečių teisės pažeidėjų rizikos ir apsauginių veiksnių analizė" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Nepilnamečių teisės pažeidėjų rizikos ir apsauginių veiksnių analizė" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Nepilnamečių teisės pažeidėjų rizikos ir apsauginių veiksnių analizė"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Alfredas Laurinavičius, Ilona Laurinaitytė, Laura Ustinavičiūtė-Klenauskė, Virginija Klimukienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Nepilnamečių teisės pažeidėjų rizikos ir apsauginių veiksnių analizė" perkama kartu