0
Nesuterštasis miestas
5.99 InStock

Nesuterštasis miestas

  • Nuolaida knygai -51%
Internetu: 5,99 €
Knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 6.00 € (51%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Nesuterštasis miestas

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 688
  • ISBN ar kodas: 9786090404447

5.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

"Nesuterštasis miestas" - tai įtemptas fantastinis pasakojimas apie riterę Aleksandrą, slepiančią paslaptį, kurios ji pati negali įminti. Romanas kviečia į magijos, meilės ir kovų pasaulį, kuriame veikia antgamtiškos jėgos ir vyksta neįprasti dalykai. Kovodama su blogiu ir su savimi, Aleksandra turi išgelbėti brangius sau žmones ir išlikti pati. Intrigų kupiname pasaulyje darosi neaišku, kas yra tikrieji priešai ir draugai.

Nesuterštasis miestas – aukšta siena nuo išorinio pasaulio atskirta gyvenvietė. Ji, sakoma, galbūt paskutinė, kuriame leidžiama gyventi tik žmonėms. Aplink miesto sienas siaučia nuolat besistengiantys į vidų įsiskverbti piktieji demonai. Ypatingas užduotis gaunanti pagrindinė romano „Nesuterštasis miestas“ herojė Aleksandra nėra tikra, ar ji pati yra žmogus. „Aš nemėgstu žiūrovų, ypač medžiodama demonus. Tarp manęs ir jų egzistavo ypatingas ryšys, kurį buvau linkusi nuslėpti“, – svarsto ji.


Nesuterštąjį miestą valdo keturi Magistrai, kuriems talkina jų įkurtas riterių ordinas. Pagrindinė jų užduotis – apsaugoti miestą ir neleisti piktosioms jėgos įsiveržti į vidų. Vieną dieną Magistrai išsiunčia Aleksandrą už Nesuterštojo miesto ribų, kur ji turi susigrumti su būtybe, niokojančia miesto sienas. Tačiau vietoj lengvos pergalės, ji susiduria su kažkuo, ko negali įveikti. Kaip karo dievas atrodantis demonas žavi Aleksandrą, bet kartu ją stipriai baugina. Kai jis išgelbėja pagrindinę romano heroję iš spąstų, ji supranta esanti kažkuo ypatinga - ne tik miestui, bet ir demonų rasei.


Bandydama pavogti knygą apie demonus, Aleksandra pamato, kaip vienas iš magistrų nužudo nepažįstamą vyrą. Tai dar labiau sužadina jos smalsumą ir įtarumą. Paslapčiai keičiant paslaptį, kylant vis daugiau klausimų ir ieškant atsakymų, atmosfera kaista – ką slepia Magistrai ir kokia yra šio miesto paskirtis?


„Nesuterštasis miestas“ – pirmoji fantastinių romanų trilogijos dalis. Ją sekė „Nesuterštasis miestas. Pilkoji dykuma“ ir „Nesuterštasis miestas. Ordino širdis“. Šiose dalyse Aleksandros istorija plėtojama toliau. Internetą užkariavusi Rimantės Landsbergienės saga persikelia į popierinį formatą, kad būtų prieinama dar platesniam skaitytojų ratui. Kai kas laiko šias knygas lietuvišku atsaku garsiesiems George R. R. Martino „Sostų karams“.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu