⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nevyriausybinių organizacijų socialinė edukacinė veikla su pagyvenusiais žmonėmis

Kaina: 7,39 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 7.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nevyriausybinių organizacijų socialinė edukacinė veikla su pagyvenusiais žmonėmis" aprašymas

Siekiant visuomenės gerovės tampa aktualus valstybės įsipareigojimas garantuoti kiekvienam žmogui orų pragyvenimą ir užtikrinti gyvenimo kokybę.

Leidinyje „Nevyriausybinių organizacijų socialinė edukacinė veikla su pagyvenusiais žmonėmis“ išskirti pagyvenusių žmonių, socialiai pažeidžiamos grupės, ypatumai, pagrįstas jų socialinio aktyvumo ir edukacijos poreikis, atskleistas socialinės-edukacinės veiklos organizavimo nevyriausybinėse organizacijose procesas ir ypatumai.

Knyga „Nevyriausybinių organizacijų socialinė edukacinė veikla su pagyvenusiais žmonėmis“ bus naudinga socialinio ugdymo, nevyriausybinių organizacijų veiklos bendruomenėje tyrėjams ir praktikams, ieškantiems naujų galimybių pagyvenusių žmonių veiklai, taip pat edukologijos ir andragogikos magistrantūros studentams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Nevyriausybinių organizacijų socialinė edukacinė veikla su pagyvenusiais žmonėmis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Sociologijos, socialinio darbo knygos

Edita Štuopytė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Nevyriausybinių organizacijų socialinė edukacinė veikla su pagyvenusiais žmonėmis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Nevyriausybinių organizacijų socialinė edukacinė veikla su pagyvenusiais žmonėmis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Nevyriausybinių organizacijų socialinė edukacinė veikla su pagyvenusiais žmonėmis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Nevyriausybinių organizacijų socialinė edukacinė veikla su pagyvenusiais žmonėmis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Edita Štuopytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Nevyriausybinių organizacijų socialinė edukacinė veikla su pagyvenusiais žmonėmis" perkama kartu