⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Nukritęs iš dangaus. Tirdelis, pradinukas angelas sargas

Kaina: 3,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 3.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nukritęs iš dangaus. Tirdelis, pradinukas angelas sargas" aprašymas

"Nukritęs iš dangaus" - nuotaikinga ir švelnumo kupina pasakėlė apie smagius mažojo Albino ir jo angeliuko sargo Tirdelio nuotykius bei išdaigas!

Pakeliui į angelų sargų mokyklėlę Tirdelis susižeidžia sparną ir nukrenta žemyn iš padebesių. Jis atsipeikėja medžio tankmėje, tiesiai prieš Albino langus. Juk Albinas yra Tirdelio globotinis, o šis – berniuko angelas sargas! Nepaprastas susitikimas!

Iš prancūzų kalbos vertė Ignacijus Daukša


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Nukritęs iš dangaus. Tirdelis, pradinukas angelas sargas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Religijos ir tikybos knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Nukritęs iš dangaus. Tirdelis, pradinukas angelas sargas", kurį pristato Edmond Prochain. Siūlome ne tik išsamų "Nukritęs iš dangaus. Tirdelis, pradinukas angelas sargas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Edmond Prochain. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Nukritęs iš dangaus. Tirdelis, pradinukas angelas sargas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Nukritęs iš dangaus. Tirdelis, pradinukas angelas sargas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Nukritęs iš dangaus. Tirdelis, pradinukas angelas sargas" perkama kartu