0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Oderis

5.0
(10 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -41%
Kaina internetu: 9,69 €
Kaina knygyne: 16,19 €*
Sutaupote: 6.50 € (41%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-08-08


2021-11-30 9.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Oderis" aprašymas

Debiutinis rašytojo Dainiaus Vanago romanas „Oderis“ nukelia į netolimą ateitį. Vidurio Europoje įsikūręs fiktyvus miestas nusprendžia apsitverti ir įsileisti tik tuos, kurie gali būti naudingi. Kitus negailestingai išmeta už sienos. Kaip matuojama nauda ir kam to reikia? Atsakymai įtraukiančioje distopinėje istorijoje.

Nusikelkime kelis dešimtmečius į ateitį. 2050-tieji. Pasaulis pasikeitęs. Populiacija neregėtose aukštumose. Į Europą plūsta dar daugiau imigrantų, laimės ieškotojų, pabėgėlių. Orderio valdžia situaciją stabilizuoti bando eksperimentiniais būdais. Uždarame mieste vietos randa tik naudingi žmonės: tie, kurie turi darbą ir moka mokesčius. Neturi ko pasiūlyti? Keliauk už sienos! Tačiau socialiniai eksperimentai visada turi ir daugiau atspalvių nei tik juoda arba balta.

Pagrindinis romano veikėjas Alanas atsiduria ant ribos. Ką tik buvęs naudingas jis išsiskiria su žmona ir netenka darbo. Į pakrikusį protą prasiveržia mintis, kad reikia kuo skubiau sutvarkyti gyvenimą, nes kitaip miestas jį išspjaus. Jis nereikalingas.

„Orderis“ – šiurpą keliantis distopinio žanro romanas, kviečiantis kelti nepatogius klausimus ir diskutuoti apie žmogaus teisių pažeidimus, laisvės suvaržymą ir kontrolę, nehumaniškus eksperimentus bei nuolat į visas gyvenimo sritis besiskverbiančių technologijų kainą. Nors knygos siužetas vystosi išgalvotame mieste, jis labai realistiškas. Dainiaus Vanago istorija vaizduoja visiškai įmanomą netolimos ateities scenarijų!

Dainius Vanagas (g. 1989) – debiutuojantis rašytojas. Jis Vilniaus universitete studijavo Kultūros istoriją ir antropologiją, taip pat baigė semiotikos magistro studijas. Autorius rašo tekstus įvairiems leidiniams, taip pat verčia ir redaguoja, publikuoja eksperimentinę literatūros kritiką. „Orderis“ – debiutinis romanas, kurį autorius kūrė apie trejus metus. Knyga baigta 2020-tų metų pradžioje, tačiau jos pasirodymas sutampa su pasauline pandemija, o nagrinėjamos temos atrodo šiek tiek pranašiškos. Autorius užsiminė, kad jau turi planų ir antrajai knygai.

Sudomino trumpas aprašymas? Mėgstate skaityti distopines knygas? Siūlome romaną įsigyti internetu! Pirkti online visada paprasta, nes čia surinkti aprašymai, santraukos, įkelta ištraukų, nurodytas puslapių skaičius, patogu rasti kitų skaitytojų atsiliepimus ir apžvalgas. Ieškote knygų, kurios kainuoja pigiau? Būtinai pasižvalgykite karštų akcijų ir teminių išpardavimų kategorijose, kuriose gausu įvairaus žanro literatūros.


  • Autorius: Dainius Vanagas
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094794100

2021-08-08

2021-06-08

2021-05-09

2021-04-09

Rimta knyga, rimtiems skaitytojams. Ne kiekvienam romanų mėgėjui patiks distopinis žanras, tačiau jis yra neabejotinai intriguojantis. Visi aprašymai apie tai kokią įtaką mūsų gyvenimams net netolimoje ateityje turės (o jau ir turi) naujausios technologijos tiesiog priverčia susimąstyti. Darosi kiek nejauku, truputį baisu ir neramu, bet juk taip ir turi būti! Kai knyga sukelia emocijas - tai gera knyga. Rekomenduoju George Orwell gerbėjams! Lietuviška kūryba distopinio žanro kontekste nė ką nenusileidžia užsienio klasikai.

2021-04-07

Lietuvių rašytojas, super įtraukianti istorija! Labai patiko!

2021-04-01

2021-03-30

Šviežias gūsis lietuviškame štilyje!

2021-03-23

2021-03-16

2021-03-14

Parašykite atsiliepimą apie "Oderis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Oderis", kurią skaitytojams dovanoja Dainius Vanagas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Dainius Vanagas su knyga "Oderis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Oderis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dainius Vanagas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Oderis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Oderis" perkama kartu