0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Orlaivių navigacijos prietaisai

  • Nuolaida knygai -25%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 20,29 €
Kaina knygyne: 26,99 €*
Sutaupote: 6.70 € (25%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Orlaivių navigacijos prietaisai


2021-06-30 20.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Orlaivių navigacijos prietaisai" aprašymas

Knygoje aprašomi teoriniai orlaivių navigacijos prietaisų veikimo principai bei šių prietaisų naudojimas skrydžio metu. Visi būsimieji orlaivių pilotai, skrydžių vadovai ir licencijuoti B1 ir B2 kategorijų orlaivių techninės priežiūros specialistai leidinyje ras reikiamos informacijos ne tik apie orlaivių prietaisus, bet ir apie aviacinį ryšį bei skrydžių valdymo sistemas.

Knygų "Orlaivių navigacijos prietaisai " apie orlaivių navigacijos prietaisus ir skrydžių valdymo sistemas lietuvių kalba nėra, tad leidinys itin aktualus ne tik Antano Gustaičio aviacijos instituto studentams, bet ir orlaivių techninės priežiūros įmonėms, privačioms pilotų mokykloms, aeroklubams ir visiems, norintiems įgyti aviacijos žinių.Parašykite atsiliepimą apie "Orlaivių navigacijos prietaisai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie kitas studijas

Antanas Savickas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Orlaivių navigacijos prietaisai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Orlaivių navigacijos prietaisai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Orlaivių navigacijos prietaisai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Orlaivių navigacijos prietaisai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Antanas Savickas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Orlaivių navigacijos prietaisai" perkama kartu