0

Paskutinė iš Slucko kunigaikščių

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Paskutinė iš Slucko kunigaikščių

  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9789955265696

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Paskutinė iš Slucko kunigaikščių" aprašymas

Šį istorinį romaną "Paskutinė iš Slucko kunigaikščių" 1841 m. lenkų kalba išleido Vilniaus leidėjai ir spaustuvininkai Adomas ir Juozapas Zavadskiai.

Romano "Paskutinė iš Slucko kunigaikščių" veiksmas vyksta 1599–1600 m. Vilniuje, kai Lietuvos visuomenėje plito protestantizmas, daugėjo neramumų, kruvinų konfliktų.

Mirus paskutiniam Slucko kunigaikščiui Jurgiui Olelkaičiui, jo duktė Sofija paveldėjo Slucko ir Kapyliaus kunigaikštystes. Našlaitę globoja garsių LDK didikų Chodkevičių šeima. Radvilų giminė, trokšdama perimti šias kunigaikštystes, pasiekia, kad dar nepilnametė Sofija būtų pažadėta Jonušui Radvilai.

Įtampa tarp Chodkevičių ir Radvilų giminių auga, nes Jonušo Radvilos tėvas, Vilniaus vaivada Kristupas Radvila Perkūnas, vadovauja protestantams, o Chodkevičių giminė – uolūs katalikai. Jie atsisako išleisti Sofiją už Jonušo. Radvilos nusprendžia siekti kunigaikštytės ginklu. Abi šalys pradeda rengtis karui.

Iš lenkų kalbos vertė Kazys Uscila

Parašykite atsiliepimą apie "Paskutinė iš Slucko kunigaikščių"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Nuotykių ir istoriniai romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Paskutinė iš Slucko kunigaikščių, kurią skaitytojams dovanoja Juzefas Ignacas Kraševskis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Juzefas Ignacas Kraševskis su knyga Paskutinė iš Slucko kunigaikščių jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Paskutinė iš Slucko kunigaikščių patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Juzefas Ignacas Kraševskis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Paskutinė iš Slucko kunigaikščių palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Paskutinė iš Slucko kunigaikščių" perkama kartu