0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Paslaugų teorija ir praktika

Kaina internetu: 13,29 €
Kaina knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 1.70 € (12%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Paslaugų teorija ir praktika


2021-06-30 13.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Paslaugų teorija ir praktika" aprašymas

Vadovėlis skiriamas verslo, vadybos, ekonomikos mokslų studentams ir magistrantams. Leidinys praverstų verslininkams, kuriems trūksta žinių kasdieniniams sprendimams paslaugų sferoje priimti.



Parašykite atsiliepimą apie "Paslaugų teorija ir praktika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Verslas. Ekonomika

Neringa Langvinienė, Birutė Vengrienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Paslaugų teorija ir praktika, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Paslaugų teorija ir praktika aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Paslaugų teorija ir praktika už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Paslaugų teorija ir praktika? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Neringa Langvinienė, Birutė Vengrienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Paslaugų teorija ir praktika" perkama kartu