0

Paslaugų teorija ir praktika

  • Nuolaida knygai -25%
Kaina internetu: 11,29 €
Kaina knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 3.70 € (25%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Paslaugų teorija ir praktika

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 364
  • ISBN ar kodas: 9955-09-924-0

2021-01-31 11.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Paslaugų teorija ir praktika" aprašymas

Vadovėlis skiriamas verslo, vadybos, ekonomikos mokslų studentams ir magistrantams. Leidinys praverstų verslininkams, kuriems trūksta žinių kasdieniniams sprendimams paslaugų sferoje priimti.

Parašykite atsiliepimą apie "Paslaugų teorija ir praktika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Verslas. Ekonomika

Neringa Langvinienė, Birutė Vengrienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Paslaugų teorija ir praktika, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Paslaugų teorija ir praktika aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Paslaugų teorija ir praktika už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Paslaugų teorija ir praktika? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Neringa Langvinienė, Birutė Vengrienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Paslaugų teorija ir praktika" perkama kartu