0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Paukštuko liudijimai

  • Nuolaida knygai -81%
Kaina internetu: 1,19 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 4.80 € (81%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Paukštuko liudijimai


2021-06-30 1.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Paukštuko liudijimai" aprašymas

Jaunas poetas ("Paukštuko liudijimai" - antroji knyga) į kūrybos tėkmę įlieja gyvenimo šerpetas, nenudailintus artimųjų paveikslus, į sąmonę įsirėžusius vaiko metų potyrius ir regėjimus. Nepaisant šiurkštybių, – tai šviesos ir harmonijos pusėn einanti poezija.

Paukštuko liudijimai yra fotografavimo poetinis žanras, – kai vaikas laukia pasirodant paukštuko.

Autoriui jau paklūsta poezijos kalba, skirtingos vaizdų trajektorijos.Parašykite atsiliepimą apie "Paukštuko liudijimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Paukštuko liudijimai, kurią skaitytojams dovanoja Aivaras Veiknys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aivaras Veiknys su knyga Paukštuko liudijimai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Paukštuko liudijimai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aivaras Veiknys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Paukštuko liudijimai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Paukštuko liudijimai" perkama kartu