0

Pažado žemės žybsniai

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

Pažado žemės žybsniai

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2003
  • Formatas: 13x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 64
  • ISBN ar kodas: 9986-04-229-1

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Eilėraščių ciklas "Pažado žemės žybsniai" (Vizijos Evangelijos takuose) yra skirtas biblinių vietovių įspūdžiams, sąsajoms tarp šiandieninių impresijų ir istorinės praeities. Eilėraščiai gyvi, tapybiški - nupiešiantys ir atgaivinantys Senojo Testamento, Evangelijų vaizdus bei simbolius, juos sudabartinant ir priartinant. Skaitytojas išgyvena Dievo tautos ir Dievo šeimos narių patirtis taip, tarsi būtų biblinių įvykių dalyvis, žvelgiantis tai Marijos, tai Juozapo, tai kitų Šventojo Rašto veikėjų akimis, o kartais likdamas pačiu savimi - besistebinčiu, kartais abejojančiu, bet visada jautriu ir atviru Paslapčiai. Manau, jog šie eilėraščiai itin vertingi tuo, kad gali būti skiriami ir suaugusiesiems, ir jaunimui, ir vaikams. Jie pateikia tikėjimo dalykus suprantamai ir kartu jaudinančiai, prakalbindami intelektą per širdį, per vaizdą ir netgi teikdami svarbios informacijos apie tikėjimo ir Išganymo istorijos dalykus.
Ši poetės kūryba labai praverstų tikybos mokytojams per pamokas bei renginiuose, taip pat katechetams, kai jie dirba su vaikais ar jaunimu. Manau, jais džiaugtųsi krikščioniškojo jaunimo grupės, Šventojo Rašto skaitymo, maldos būreliai, sielovadininkai ir kt. Pritaikymo galimybės tikrai plačios, nes įprastinis, sausokas tikėjimo tiesų aiškinimas ar kartojimas mūsų dienomis sunkiai bepasiekia klausytoją arba skaitytoją.
Todėl šį eilėraščių rinkinį rekomenduočiau kaip perspektyvų katechetiniu bei sielovadiniu požiūriu, stengiantis jautriai prabilti į evangelizuojamųjų širdis, praturtinant pamokas, renginius, įvairius religinio ugdymo užsiėmimus. (VPU Katalikų tikybos katedros vedėja dr. doc. ALMA STASIULEVIČIŪTĖ)

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu