-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: LIEPOS

0

Pirkėjų atsiliepimai

Pertrūkis tikrovėje. Straipsniai apie literatūrą ir kultūrą

Kaina: 9,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pertrūkis tikrovėje. Straipsniai apie literatūrą ir kultūrą" aprašymas

Straipsnių rinktinėje "Pertrūkis tikrovėje. Straipsniai apie literatūra ir kultūrą" publikuojami per keturiasdešimt su viršum metų, įvairiomis progomis literatūros ir kultūros temomis rašyti ir ilgainiui susikaupę straipsniai bei esė. Daugelis jų, anksčiau publikuoti anglų, rusų ar lenkų kalbomis, dabar tapo prieinami ir lietuvių kalba.
Vienu iš šios rinktinės tikslų galėtume įvardyti siekį, suteikti skaitytojui, kaip teigia pats autorius, šiek tiek nebanalios informacijos ir supažindinti jį su savotiškesniais požiūriais svarstomų temų atžvilgiu.

Knygą "Pertrūkis tikrovėje. Straipsniai apie literatūra ir kultūrą" iš viso sudaro keturios dalys.
Pirmoji apima straipsnius lietuvių literatūros tema, kurios spektras ganėtinai platus: nuo erdvės ir laiko Kristijono Donelaičio „Metuose“, Maironio, „Trečiojo fronto“, lietuvių poezijos abipus Atlanto iki Aido Marčėno.
Antroji dalis, skirta artimųjų kaimynų literatūroms, pradedama iškalbingu pasakojimu apie pirmąjį rusų tremtinį - kunigaikštį Andrejų Kurbskį („Bergždžios pastangos“). Šią dalį daugiausia sudaro rusų ir lenkų literatūros ir kultūros temomis rašyti straipsniai.
Trečiojoje dalyje logiškai pereinama prie Vakarų literatūros temų ir tokių literatūros ikonų kaip Shakespeareas, Marcelis Proustas, Albertas Camus ar Virginia Woolf.
Paskutinioji ir gan asmeniška knygos "Pertrūkis tikrovėje. Straipsniai apie literatūra ir kultūrą" dalis yra sudaryta „Iš atsiminimų“ fragmentų, apie įdomesnius žmones, kuriuos savo gyvenime teko pažinti knygos autoriui.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pertrūkis tikrovėje. Straipsniai apie literatūrą ir kultūrą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pertrūkis tikrovėje. Straipsniai apie literatūrą ir kultūrą", Tomas Venclova. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Tomas Venclova su knyga "Pertrūkis tikrovėje. Straipsniai apie literatūrą ir kultūrą" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pertrūkis tikrovėje. Straipsniai apie literatūrą ir kultūrą" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Tomas Venclova. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pertrūkis tikrovėje. Straipsniai apie literatūrą ir kultūrą" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pertrūkis tikrovėje. Straipsniai apie literatūrą ir kultūrą" perkama kartu