0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pinigų mašina. Apribojimų teorijos panaudojimas pardavimų valdymui

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 21,99 €
Kaina knygyne: 22,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (5%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Pinigų mašina. Apribojimų teorijos panaudojimas pardavimų valdymui


2021-06-30 21.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pinigų mašina. Apribojimų teorijos panaudojimas pardavimų valdymui" aprašymas

Ši knyga "Pinigų mašina. Apribojimų teorijos panaudojimas pardavimų valdymui" pateikia realiam gyvenimui pritaikytą metodą, kaip vienu metu įvertinti tūkstančius potencialių klientų, susikurti klientus ir atlikti pardavimus. Šis procesas, vadinamas Apribojimų teorija, sukuria pardavimų kritinę grandinę, kurią galima pritaikyti bet kuriai organizacijai.Tarptautinį bestselerį "Tikslas", pasirodžius; Lietuvoje 2000 m., skaičiau ne tik aš, šią knygą skaitė visi "Itellos" - buvusio "Nacionalinio atsiskaitymų centro" - darbuotojai, pradedant administracija ir baigiant gamybos departamentu. Buvo įdomu susipažinti su nauju požiūriu į verslo valdymą ir su kolegomis aptarti netradicinius sprendimus, priimamus situacijose, galinčių pasitaikyti bet kuriuo bendrovės gyvavimo laikotarpiu.

Dirbant dinamiškoje konkurencinėje rinkoje, kurią veikia kartais nenuspėjami makroaplinkos veiksniai, vien strateginio mąstymo nepakanka. Norint pirmauti savo srityje, svarbu turėti ne tik stiprią darbuotojų komandą, bet ir stengtis būti kūrybiškiems, lankstiems, nebijoti naujovių, esant reikalui keisti taisykles.

Su didžiuliu susidomėjimu ėmiau į rankas šią knygą, kurioje pirmą kartą romano pavidalu aprašoma, kaip Apribojimų teoriją naudoti pardavimų procese. Joje apibūdintas priežasčių ir pasekmių ryšys parodo, kad tradicinis būdas, kai orientuojamasi į atskirus pardavimo etapus, neleidžia efektyviai valdyti pardavimų procesą, nes tada pardavimų apimtį dažniausiai ir toliau lemia įmonės vidiniai apribojimai, o ne rinkos galimybės. Tačiau panaudojus šios knygos idėjas ir užsibrėžus agresyvius, bet įmanomus tikslus, galima tikėtis puikaus rezultato.

Linkiu šioje knygoje "Pinigų mašina. Apribojimų teorijos panaudojimas pardavimų valdymui" rasti naujų idėjų ir drąsiai jas pritaikyti, nebijant laužyti nusistovėjusias taisykles.


Parašykite atsiliepimą apie "Pinigų mašina. Apribojimų teorijos panaudojimas pardavimų valdymui"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pinigų mašina. Apribojimų teorijos panaudojimas pardavimų valdymui, kurią skaitytojams dovanoja Richard Klapholz, Alex Klarman. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Richard Klapholz, Alex Klarman su knyga Pinigų mašina. Apribojimų teorijos panaudojimas pardavimų valdymui jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pinigų mašina. Apribojimų teorijos panaudojimas pardavimų valdymui patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Richard Klapholz, Alex Klarman. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pinigų mašina. Apribojimų teorijos panaudojimas pardavimų valdymui palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pinigų mašina. Apribojimų teorijos panaudojimas pardavimų valdymui" perkama kartu