0

Pirmoji abėcėlė ir skiemenuoti žodžiai

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Pirmoji abėcėlė ir skiemenuoti žodžiai

  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 21x27, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • ISBN ar kodas: 9786094401992

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Pirmoji abėcėlė ir skiemenuoti žodžiai" aprašymas

Vaikų mėgstama "Mano pirmoji abėcėlė" paaugo ir rengiasi naują rūbą! Vartydami šią knygelę dabar ne tik patys mažiausi stebės raides, daiktus, gyvūnus, bet ir vyresni, jau pažįstantys raides galės jas jungti į žodžius.

Leiskis kartu su ja į linksmų raidžių spalvotą pasaulį ir tyrinėk, rodyk, klausk!

Parašykite atsiliepimą apie "Pirmoji abėcėlė ir skiemenuoti žodžiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Abėcėlė

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Pirmoji abėcėlė ir skiemenuoti žodžiai, kurį parašė Inesa Gervė. Siūlome ne tik išsamų Pirmoji abėcėlė ir skiemenuoti žodžiai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Inesa Gervė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Pirmoji abėcėlė ir skiemenuoti žodžiai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Pirmoji abėcėlė ir skiemenuoti žodžiai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Pirmoji abėcėlė ir skiemenuoti žodžiai" perkama kartu