0

Planas sveikam gyvenimui

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 296
  • ISBN ar kodas: 9786090129173

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Planas sveikam gyvenimui" aprašymas
"Visa, ko jūsų prašau, – tai prisiimti atsakomybę. Jūs pažvelgsite kitaip į daugybę dalykų gyvenime – nuo maisto iki žmonių. Sukursite naujus įpročius ir tradicijas. Visiškai pakeisite savo gyvenimo būdą "

Garsus neurologas, bestselerių „Tylieji smegenų žudikai“ ir „Smegenų gyvybingumo paslaptis“ autorius naujoje knygoje "Planas sveikam gyvenimui" apibendrina daugelio metų tyrimus, kaip mūsų gyvenimo būdas ir mąstymas veikia mūsų sveikatą, kas lemia mikrobiomų būklę ir kaip smegenų veikla susijusi su mityba. D. Perlmutteris dalijasi naujausia tyrimų informacija, pateikia skanių ir sveikų patiekalų receptų bei patarimų, kaip išvengti sveikatos sutrikimų ar susidoroti su jais.

Šios programos svarbiausias veiksnys yra mityba, tačiau siekiant geriausių rezultatų svarbūs ir kiti aspektai:

laikas, kada valgote, miegate ir mankštinatės;
nevalgyti pusryčių vieną ar du kartus per savaitę;
žinoti, kokius papildus vartoti ir kokių vaistų galbūt reikėtų atsisakyti;
mažinti kasdienį stresą ir net aplinkos cheminių medžiagų poveikį;
puoselėti santykius ir geriau rūpintis savimi;
stengtis nepasiduoti gyvenimo sunkumams;
reguliariai kelti sau asmeninio tobulėjimo tikslus;
skirti laiko tokiam fiziniam aktyvumui, kuris stiprina smegenis stiprindamas kūną.

„Jei visi laikytųsi „Plano sveikam gyvenimui“, labai sumažėtų nutukusių žmonių, sumažėtų sergamumas diabetu, vėžiu, demencija, artritu – trumpai tariant, pasaulis būtų kur kas geresnė vieta gyventi.“
Dale Bredesen, medicinos daktaras, Alzheimerio tyrimo centro profesorius ir direktorius, Kalifornijos universitetas

Iš anglų k. vertė Michailas Aizenas

Parašykite atsiliepimą apie "Planas sveikam gyvenimui"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Sveika gyvensena

David Perlmutter, Kristin Loberg parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Planas sveikam gyvenimui, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Planas sveikam gyvenimui aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Planas sveikam gyvenimui už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Planas sveikam gyvenimui? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, David Perlmutter, Kristin Loberg tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Planas sveikam gyvenimui" perkama kartu