0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Popiežių istorija

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -74%
Kaina internetu: 5,59 €
Kaina knygyne: 20,99 €*
Sutaupote: 15.40 € (74%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-10 Donatas

Apie Joaną parašyta? Ar tik pasirinktinai?

Popiežių istorija


2021-04-30 5.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Popiežių istorija" aprašymas

Knyga "Popiežių istorija" - tai enciklopedinis žinynas apie Romos popiežius, pradedant pirmuoju Šv. Petru ir užbaigiant dabartiniu – 266-uoju – Pranciškumi. Knygoje pagarbiai prisiliesta prie Šv. Sosto institucijos, kurią įsteigė pats Jėzus Kristus.

Autorius biografines detales stengėsi surinkti objektyviai ir sąžiningai, panašios apim ties tekstais nupiešdamas jų vidinį portretą. Kadangi vieni popiežiai valdė labai trumpai, o kiti – net po keliolika ir daugiau metų, vienų popiežių biografijos yra ilgesnės, o kitų – visai trumpos. Knygą paįvairina 950 nuotraukų iš Vatikano archyvų. Taip pat yra įterpti žemėlapiai, kurie labai pravers, keliaujantiems po Romą ir Vatikaną.2021-04-10

Apie Joaną parašyta? Ar tik pasirinktinai?

Parašykite atsiliepimą apie "Popiežių istorija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Religijos studijos

Vladislovas Marciuška parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Popiežių istorija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Popiežių istorija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Popiežių istorija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Popiežių istorija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vladislovas Marciuška tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Popiežių istorija" perkama kartu