0

Pradžioje Dievas sukūrė. Keturi pamokslai apie sukūrimą ir nuopuolį

  • Nuolaida knygai -41%
Kaina internetu: 5,39 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 3.60 € (41%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Pradžioje Dievas sukūrė. Keturi pamokslai apie sukūrimą ir nuopuolį

  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 87
  • ISBN ar kodas: 9786098086157

2021-01-31 5.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pradžioje Dievas sukūrė. Keturi pamokslai apie sukūrimą ir nuopuolį" aprašymas

Tai kas buvo pradžioje? „Pradžioje Dievas sukūrė dangų ir žemę“, – sako žydų ir krikščionių Biblija. Tačiau ar vis dar galima tuo tikėti šiandien, žinant, jog daug pritarimo sulaukia evoliucijos teorija ar energijos dėsniai? Kaip katalikui skaityti tą pirmąjį Pradžios knygos skyrių, kuriame labai konkrečiai pasakojama, kaip Dievas per šešias dienas sukūrė pasaulį?

Parašykite atsiliepimą apie "Pradžioje Dievas sukūrė. Keturi pamokslai apie sukūrimą ir nuopuolį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Joseph Ratzinger parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pradžioje Dievas sukūrė. Keturi pamokslai apie sukūrimą ir nuopuolį, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pradžioje Dievas sukūrė. Keturi pamokslai apie sukūrimą ir nuopuolį aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pradžioje Dievas sukūrė. Keturi pamokslai apie sukūrimą ir nuopuolį už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pradžioje Dievas sukūrė. Keturi pamokslai apie sukūrimą ir nuopuolį? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Joseph Ratzinger tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Pradžioje Dievas sukūrė. Keturi pamokslai apie sukūrimą ir nuopuolį" perkama kartu