Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Prancūzijos vilkė (serijos "Prakeiktieji karaliai" 5-oji knyga)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 1.99 SoldOut

Knygos „Prancūzijos vilkė (serijos "Prakeiktieji karaliai" 5-oji knyga)“ aprašymas

"Prakeiktieji karaliai" - garsi istorinė 7 tomų freska. „Prakeiktųjų karalių“ ciklą sudaro septynios knygos: „Geležinis karalius”, „Pasmaugtoji karalienė”, „Karūna ir nuodai”, „Vyrų teisė“, „Prancūzijos vilkė“, „Lelija ir liūtas“, „Kai karalius žlugdo Prancūziją“.

"Prakeiktieji karaliai" - romanų ciklas, kurio visi veikėjai kadaise gyveno. Veikalas tiksliai atskleidžia kasdieninį gyvenimą, politines ir meilės dramas, kuriose susiduria karaliai, karalienės, popiežiai, ministrai, didikai neramiu, iki šiol mažai pažįstamu paskutinių Kapetingų valdymo laikotarpiu.


M. Druon istorinių romanų serijos "Prakeiktieji karaliai" penktasis romanas - "Prancūzijos vilkė", kuriame autorius, nenusižengdamas chronologijai ir istorinei tiesai, bet neapsieidamas ir be meninės išmonės, vaizdingai pasakoja apie Prancūzijos ir Anglijos gyvenimą, feodalų kovas dėl valdžios, rūmų intrigas Šimtamečio karo išvakarėse, XIV amžiaus pradžioje. Romanas patraukia ne vien intriguojančia fabula. Jame atsispindi tie klausimai, kurie buvo ir tebėra opūs pasaulyje: žmogaus atsakomybė ir jo vieta, religija, moralė, sąžinė.

Iš prancūzų kalbos vertė Valdas V. Petrauskas


  • Autorius: Maurice Druon
  • Leidėjas: Žaltvykslė
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • Formatas: 15x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986062677

Parašykite atsiliepimą apie „Prancūzijos vilkė (serijos "Prakeiktieji karaliai" 5-oji knyga)“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Prancūzijos vilkė (serijos "Prakeiktieji karaliai" 5-oji knyga)“, Maurice Druon. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Maurice Druon su knyga „Prancūzijos vilkė (serijos "Prakeiktieji karaliai" 5-oji knyga)“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Prancūzijos vilkė (serijos "Prakeiktieji karaliai" 5-oji knyga)“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Maurice Druon. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Prancūzijos vilkė (serijos "Prakeiktieji karaliai" 5-oji knyga)“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Prancūzijos vilkė (serijos "Prakeiktieji karaliai" 5-oji knyga)“ perkama kartu