0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pranykstanti žemė

Kaina internetu: 13,99 €
Kaina knygyne: 16,19 €*
Sutaupote: 2.20 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 13.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pranykstanti žemė" aprašymas

„Pranykstanti žemė“ - viena iš 10 geriausių The New York Times metų knygų.

Vieną rugpjūčio popietę tolimame Rusijos pakraštyje, Kamčiatkos pusiasalyje, grįždamos iš paplūdimio dingsta sesutės Aliona ir Sofija. Paieškos bevaisės, nors policija stengiasi kur kas labiau nei prieš keletą metų prapuolus paauglei evenei Lilei.

Kiekvieną metų po įvykio mėnesį autorė pasakoja vis kitos mergaitės, merginos ar moters istoriją. Liudininkė, kaimynė, giminaitė, pareigūnė, tolima pažįstama, mama. Rusė, evenė, koriakė. Baltoji ir vietinė. Olia praranda geriausią draugę, Katia įsimyli nevykėlį, Valentina Nikolajevna ant krūtinės aptinka įtartiną darinį, Ksiuša turi pasirinkti – aistra ar sveikas protas, o Zoja dūsta nuo motinystės rutinos... Iš pirmo žvilgsnio atskirus jų pasaulius ir skirtingus likimus sieja giminystės ar bendruomenės ryšiai, vienaip ar kitaip kiekvieną paliečia ir dingusių mergaičių byla.

Ant detektyvinio siūlo suvertos Kamčiatkos moterų istorijos – ne tik mažos, socialinių ir etninių skirtumų draskomos bendruomenės, bet ir visos žmonijos portretas. Nors sulaukė prieštaringų rusakalbės auditorijos vertinimų, „Pranykstanti žemė“ debiutuojančiai autorei Juliai Phillips pelnė pasaulinį pripažinimą ir ne vieną apdovanojimą, knyga išversta į daugiau nei 20 kalbų, tapo tarptautiniu bestseleriu.

„Nuostabus literatūrinis šedevras, priversiantis skaityti visą naktį vienu prisėdimu, bet kartu ir suteiksiantis didžiulio malonumo.“
Gary Shteyngart, romano „Sėkmės ežeras“ autorius

„Rašytoja Julia Phillips lygiai taip pat tiksliai ir dėmesingai aprašo tautinius nesutarimus bei klasinę hierarchiją, kaip ir orą bei gamtovaizdį, todėl apskritai šis romanas suteiks didžiulės naujos patirties skaitytojui, mėgstančiam vaizdų pasakojimą ir virtualias keliones, gerą stilių ir įžvalgią politiką.“
The Guardian


  • Pavadinimas originalo kalba: Disappearing Earth
  • Autorius: Julia Phillips
  • Leidėjas: Balto
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094871825
  • Vertėjas: Regina Šeškuvienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Pranykstanti žemė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Pranykstanti žemė", kurią skaitytojams dovanoja Julia Phillips. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Julia Phillips su knyga "Pranykstanti žemė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pranykstanti žemė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Julia Phillips. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pranykstanti žemė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pranykstanti žemė" perkama kartu