0

Prekių kokybės ir verslo komunikacijos vadyba (CD)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Prekių kokybės ir verslo komunikacijos vadyba (CD)


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Prekių kokybės ir verslo komunikacijos vadyba (CD)" aprašymas
Mokymo (-si) priemonė skirta koleginių studijų prekybos vadybos studijų programos studentams. Supažindinama su prekių standartų reikalavimais, kokybės veiksniais, jų vertinimu, asortimento sudarymo principais, reikalavimais komunikacijai bei verslo kalbai. Pateikiamas semantizmų vartojimo žodynėlis prekybos vadybininkams.

Parašykite atsiliepimą apie "Prekių kokybės ir verslo komunikacijos vadyba (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Prekių kokybės ir verslo komunikacijos vadyba (CD), kurią skaitytojams dovanoja Sud. Palmira Papšienė, Aldona Černiauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Palmira Papšienė, Aldona Černiauskienė su knyga Prekių kokybės ir verslo komunikacijos vadyba (CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Prekių kokybės ir verslo komunikacijos vadyba (CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Palmira Papšienė, Aldona Černiauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Prekių kokybės ir verslo komunikacijos vadyba (CD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Prekių kokybės ir verslo komunikacijos vadyba (CD)" perkama kartu