⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Protas, tikėjimas ir kova dėl Vakarų civilizacijos

Kaina: 8,89 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 8.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Protas, tikėjimas ir kova dėl Vakarų civilizacijos" aprašymas

„Puiki dr. Samuelio Greggo knyga stipriais argumentais primena, kas yra Vakarų civilizacijos esmė. Skaitytojas kviečiamas atpažinti proto ir tikėjimo sąsajos svarbą, kuri ir yra visuomenės klestėjimo pagrindas. Autorius įžvalgiai parodo, kokius didelius nuostolius ir pavojų savo egzistencijai Vakari patiria, atskirdami racionalumą ir religiją. Nuoširdus gamtamokslinis protas, pripažindamas racionalią materijos struktūrą, turi pripažinti ir to racionalumo pagrindą. Kitaip jis save susiaurina, o religiją stumia link fundamentalizmo. Šioje knygoje drąsiai teigiama - jei mums tikrai rūpi Vakarų civilizacijos ateitis, tiesos, laisvės ir teisingumo troškimas turi remtis proto ir tikėjimo įžvalgų visuma. O proto - logos platybę pažįsta tas, kuris atsiveria Dievo slėpiniui.“
Arkivyskupas Kęstutis Kėvalas


  • Autorius: Samuel Gregg
  • Leidėjas: Vox Altera
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: 15x23, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098088472
  • Vertėjas: Gediminas Žukas
  • Iš kokios kalbos versta: prancūzų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Protas, tikėjimas ir kova dėl Vakarų civilizacijos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitų šalių ir regionų istorija

Samuel Gregg pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Protas, tikėjimas ir kova dėl Vakarų civilizacijos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Protas, tikėjimas ir kova dėl Vakarų civilizacijos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Protas, tikėjimas ir kova dėl Vakarų civilizacijos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Protas, tikėjimas ir kova dėl Vakarų civilizacijos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Samuel Gregg tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Protas, tikėjimas ir kova dėl Vakarų civilizacijos" perkama kartu