TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Vladimir Popov – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas. Tai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Vladimir Popov kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių. Galbūt ir Jūs būsite vienas iš jų?

Vladimir Popov savo biografijos istoriją papildo ypatinga meile įvairiai literatūrai ir skirtingų žanrų knygoms.

Vladimir Popov knygos

Rasta: 5

Niekšų sąmokslas. Buvusio KGB papulkininkio užrašai | Vladimir Popov
  • Nemokamas knygos pristatymas
-30% su kodu: KALĖDOS
30,98 €
Kaina su kodu: 21,68 €
Turime sandėlyje
Nuo raudonojo teroro iki mafijinės valstybės | Jurij Felštinskij, Vladimir Popov
-30% su kodu: KALĖDOS
23,39 €
Kaina su kodu: 16,37 €
Turime sandėlyje
KGB žaidžia šachmatais | Boris Gulko, Jurij Felštinskij, Viktor Korčnoj, Vladimir Popov
-30% su kodu: KALĖDOS
4,34 €
Kaina su kodu: 3,04 €
Turime sandėlyje
Rasta: 5

Turbūt todėl kūriniai stebina įdomiu stilistikos perteikimu, išskirtiniais pastebėjimais ir nuoširdžiu prisilietimu prie skaitytojo pasąmonės.

Kūryboje juntamas lengvumas, profesionalumas, apgalvotos detalės. Ne visiems autoriams tai pavyksta! Susipažinkite su knygomis, kurios padės atitrūkti nuo realybės ir minčių bei pajusti tikrą skaitymo malonumą.

O geriausia tai, kad visus norimus šio ar kitų autorių kūrinius galite lengvai ir patogiai įsigyti internetu. Pirkti taip paprasta – vos keliais mygtuko paspaudimais, įsidėkite knygą į krepšelį, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu!

„…literatūros uždavinys: pažinti save, pažinti ir suprasti kitą žmogų, patenkinti mūsų sielos grožėjimosi troškimą ir tuo mus žmoninti, kelti ir auklėti.” – Juozas Grušas