Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Nuo raudonojo teroro iki mafijinės valstybės

Kaina internetu: 17,99 €
Kaina knygyne: 23,39 €*
Sutaupote: 5,40 € (24%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-05-31 17.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nuo raudonojo teroro iki mafijinės valstybės" aprašymas

Ši knyga „Nuo raudonojo teroro iki mafijinės valstybės“ – tai išsami Rusijos valstybės saugumo vykdyta valdžios užgrobimo istorija, prasidedanti 1917 m. gruodį VČK įsteigimu ir chronologiškai einanti iki šių laikų, kai per antikonstitucinių perversmų kaskadinę seriją Rusijos valdžia atsidūrė Federalinės saugumo tarnybos (FST) rankose. Skaitytojas taps valstybės saugumo ir komunistų partijos mirtinų grumtynių liudininku: jų tarpusavio kova 1991 m. pasibaigė KGB pergale prieš SSKP, o 2000 m. – ir prieš visą šalį, kai Vladimiras Putinas, buvęs FST direktorius, tapo šios šalies prezidentu ir užsitikrino savo viešpatavimą iki 2036-ųjų. Tik ar Ukrainoje pradėtas brutalus karas nesugriaus šio „rusų pasaulio“ architekto kruopščiai puoselėtų imperinių planų?

Visoje sovietinėje istoriografijoje, milijonuose sovietinės istorijos knygų nėra nė krislo tiesos, nes jos rašytos turint vienintelį tikslą – suklastoti XX amžiaus Rusijos istoriją, ją supainioti ir pridėti įvairaus melo: stalininio, chruščiovinio, brežnevinio, putininio. Todėl autoriai perspėja, kad šioje knygoje apie ne vieną ilgai slėptą istorinį faktą ar peripetiją sužinosite pirmąkart ir neabejotinai liksite nustebinti.

Jurijus Felštinskis – rusų kilmės amerikiečių istorikas, istorijos mokslų daktaras, daugelio rusų ir sovietinės istorijos knygų, tokių kaip „FST sprogdina Rusiją“ ir „Trečiasis pasaulinis: mūšis dėl Ukrainos“ autorius.

Vladimiras Popovas – buvęs KGB papulkininkis, savo darbo toje struktūroje ypatumus aprašęs knygoje „Niekšų sąmokslas“.


  • Autorius: Jurij Felštinskij, Vladimir Popov
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955269465
  • Vertėjas: Kazys Uscila
  • Iš kokios kalbos versta: rusų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Nuo raudonojo teroro iki mafijinės valstybės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitų šalių ir regionų istorija

Jurij Felštinskij, Vladimir Popov pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Nuo raudonojo teroro iki mafijinės valstybės", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Nuo raudonojo teroro iki mafijinės valstybės" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Nuo raudonojo teroro iki mafijinės valstybės" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Nuo raudonojo teroro iki mafijinės valstybės"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jurij Felštinskij, Vladimir Popov tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Nuo raudonojo teroro iki mafijinės valstybės" perkama kartu