⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Psichoanalizė. 100 klausimų ir atsakymų

4.5
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2013-04-08 Snieguole

labai idomi knygele, suzinojau daug daugiau nei tikejausi


Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 4.6 SoldOut

Knygos "Psichoanalizė. 100 klausimų ir atsakymų" aprašymas

Psichoanalitikas Raimundas Milašiūnas pateikia atsakymus į daugeliui kylančius klausimus apie psichoanalizę – kas tai yra ir kaip tai veikia. „Psichoanalizė. 100 klausimų ir atsakymų“ – knyga visiems, besidomintiems psichoanalize ir norintiems geriau suprasti, kuo pagrįstas metodas, padedantis pažinti ir gydyti žmogaus sielą.

Psichoanalizės pradininku laikomas Zigmundas Froidas, kuris psichoanalizės metodą pradėjo taikyti jau 1890 m. Nuo pat pradžių tai buvo metodas, siekiantis išsiaiškinti žmogaus elgesio motyvus ir pasąmonėje glūdinčius, galbūt užslopintus, jausmus bei mintis. Z. Froidas pirmasis aprašė kaip veikia pasąmonė, ieškojo ne tik neurozių priežasčių, bet ir naujų jų gydymo būdų. Froido teorijos peržengė medicinos mokslo ribas, o psichoanalizė tapo pagrindu visoms šiuolaikinės psichoterapijos kryptims.


Knygos „Psichoanalizė. 100 klausimų ir atsakymų“ autorius kalba apie psichoanalizės ištakas ir gilinasi į tai, kaip funkcionuoja mūsų psichika, kodėl svarbūs vaikystėje patirti išgyvenimai, kokią jie turi įtaką dabartiniam mūsų gyvenimui, kokios yra asmenybės vidinių konfliktų priežastys ir kaip pajusti ribą tarp to, kas dar yra norma ir kas jau yra liga?


Mūsų vidinis pasaulis gali iškreipti pasaulio, kuriame gyvename, vaizdą. Veikiami vaikystės patirčių, santykių su tėvais, stiprių išgyvenimų išorinį pasaulį imame matyti ir vertinti kitaip. Psichoanalizė – ne tik puikus nuo pat XIX amžiaus pabaigos savo aktualumo nepraradęs gydymo metodas, bet būdas pažinti save. Psichoanalizė per daugiau nei šimtmetį padarė įtaką ne tik medicinai, bet ir kultūrai, filosofijai, literatūrai, todėl labai svarbu suprasti bent jau pagrindinius jos principus.


Raimundas Milašiūnas – knygų „Psichoanalizė. 100 klausimų ir atsakymų“ ir „Psichoterapija: kaip ir kodėl?“ autorius. Taip pat daugybės knygų apie psichoanalizę, psichoterapiją, sielos gydymą autorius ir bendraautorius. Psichoanalitikas, psichoterapeutas. Baigė Vilniaus universitetą, stažavosi Austrijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, studijavo psichoanalizę Olandijoje. Turi savo privačią praktiką, rengia studentus ir yra Tarptautinės psichoanalizės asociacijos, Olandijos psichoanalizės draugijos, Amsterdamo psichoanalizės studijų programos Rytų Europai mokymo komiteto narys. R. Milašiūnas atstovauja šiuolaikinei psichoanalizei, kuri yra pažangiausias psichikos sutrikimų gydymo metodas, nors ir gerokai nutolęs nuo klasikinio Zigmundo Froido metodo.

  • Autorius: Raimundas Milašiūnas
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2004
  • Knygos puslapių skaičius: 234
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986-16-368-4

Kiti taip pat domėjosi


2013-04-08

labai idomi knygele, suzinojau daug daugiau nei tikejausi

2007-08-12

nebloga knyga susipazinimui. o ir tie kurie jau kazka apie tai zino gali atrasti idomiu faktu. viskas trumpai ir aiskiai

Parašykite atsiliepimą apie "Psichoanalizė. 100 klausimų ir atsakymų"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Psichoanalizė. 100 klausimų ir atsakymų", Raimundas Milašiūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Raimundas Milašiūnas su knyga "Psichoanalizė. 100 klausimų ir atsakymų" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Psichoanalizė. 100 klausimų ir atsakymų" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Raimundas Milašiūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Psichoanalizė. 100 klausimų ir atsakymų" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Psichoanalizė. 100 klausimų ir atsakymų" perkama kartu