Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Raidynėlis. Kompiuterinė ugdymo(si) priemonė (CD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-12-31 8.7 SoldOut

Knygos "Raidynėlis. Kompiuterinė ugdymo(si) priemonė (CD)" aprašymas

Kompiuterinė ugdymo(-si) priemonė "Raidynėlis" skirta ikimokyklinio, priešmokyklinio bei jaunesniojo mokyklinio amžiaus ugdytiniams. Vaikai gali susipažinti su raidėmis, atrasti ir maloniai nustebti, kad nuosekliai jungiant raides galima sudaryti žodį, jį perskaityti, užrašyti bei suskaičiuoti, keli garsai ir raidės jį sudaro. Atliekant užduotis galima: išskirti pirmą žodžio garsą ir raidę, kuria jis žymimas; patirti, jog ta pati raidė gali būti pirma ar antra ir žodyje ne vienintelė.

Tokiu būdu mažieji gali ugdyti(-s) žodžių garsinės analizės ir sintezės įgūdžius. Vaikams suteikia džiaugsmo ir tai, jog rašant žodį didžiosiomis, jis apačioje "pats užsirašo" dar ir mažosiomis raidėmis. Dirbdami su priemone, raides vaikai gali rinkti klaviatūroje, jas žymėti ekrane esančiame raidyne arba nuvesti į pažymėtą žodyje vietą. Taip pat priemonė parengta naudoti ir interaktyvioje lentoje.

Nuosekliai atliekant užduotis, vykstant pažinčiai su raidėmis, vaikai turi puikią progą įsidėmėti jų formą, mažųjų ir didžiųjų raidžių skirtumus bei panašumus. Priemonė padeda susipažinti su kalbos garsais, skatina domėjimąsi raidėmis ir skaitymu, plečia žodyną, ugdo dėmesingumą, plėtoja pažinimo bei komunikavimo kompetencijas.

Dirbdami su "Raidynėliu" ugdytiniai užduotis gali atlikti savarankiškai ar padedami ugdytojų. Ugdymo(-si) priemonė rekomenduojama ikimokyklinio, priešmokyklinio, specialiojo ugdymo pedagogams, logopedams, pradinių klasių mokytojams, tėveliams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Raidynėlis. Kompiuterinė ugdymo(si) priemonė (CD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokomosios, edukacinės knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Raidynėlis. Kompiuterinė ugdymo(si) priemonė (CD)", kurį pristato Irena Kazymirkienė. Siūlome ne tik išsamų "Raidynėlis. Kompiuterinė ugdymo(si) priemonė (CD)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Irena Kazymirkienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Raidynėlis. Kompiuterinė ugdymo(si) priemonė (CD)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Raidynėlis. Kompiuterinė ugdymo(si) priemonė (CD)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Raidynėlis. Kompiuterinė ugdymo(si) priemonė (CD)" perkama kartu