Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Ramybė

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 8.11 SoldOut

Knygos "Ramybė" aprašymas

Christophe André (Kristofas Andrė, g. 1956) - prancūzų psichiatras ir psichoterapeutas, vienas iš pagrindinių biheivioristinės, kognityvinės ir elgesio terapijos atstovų Prancūzijoje, vienas pirmųjų psichoterapijoje ėmęs taikyti meditaciją. Jo specializacija - nerimo sutrikimai ir depresijos būklės.
Ch. André yra parašęs apie 30 knygų, jos sulaukė didžiulio pasisekimo; lietuvių kalba jau išleista "Netobuli, laisvi ir laimingi" (Tyto alba, 2014).

"Ramybė" - knyga, kurią skaitydamas jauti, tarsi psichoterapeutas kalbėtų būtent tau. Ramybė - būsena, kurios dažnai ilgimės. Kurios dažnai linkime vieni kitiems. Tačiau kodėl ji taip sunkiai pasiekiama?
Kasdienis gyvenimas kiekvieną iš mūsų nuolat verčia skubėti, lenktyniauti, būti pareigingesniems, veržlesniems, nei iš tiesų esame. Yra daugybė dalykų, kurie mus trikdo, sekina, skaudina, liūdina, bet mes negalime jų pakeisti. Tai kurgi ji, ta ramybė? Ir kaip ją pasiekti, o pasiekus - išlaikyti?

Chhristophe'as André pasakoja 25 istorijas apie vidinę ramybę - istorijas, mokančias, kaip ją įgyti. Tai trumpi, tačiau nepaprastai įtaigūs pasakojimai. Apie ramią energiją. Apie norus ir jų patenkinimą. Apie įtampos nuslopinimą. Apie kančios neišvengiamybę ir sugebėjimą ją priimti. Apie blyškią šypseną, nušviečiančią veidą, kai viskas atrodo įgrisę ir beviltiška. Apie nepaliaujamą savo paties minčių gromulavimą ir jo bergždumą. Apie beprasmį vartojimą. Apie kūno ir dvasios harmoniją. Apie būtinybę saugoti ir puoselėti savo vidinį gyvenimą. Taigi - apie tai, kas tikrai svarbu kiekvienai pavargusiai ar sunerimusiai sielai.

Istorijos teka lengvai ir ramiai, teikia išmintį ir pilnatvę. Vilioja pasinerti į jas ir leistis nešamiems, kad išmoktumėte vėl atgauti ramybę.

Iš prancūzų kalbos vertė Akvilė Melkūnaitė


  • Autorius: Christophe André
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 120
  • Formatas: 13x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094660184

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ramybė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Ramybė", Christophe André. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Christophe André su knyga "Ramybė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Ramybė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Christophe André. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Ramybė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ramybė" perkama kartu