0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Rašinio gidas. 10 žingsnių prieš egzaminą

2021-10-31 12.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Rašinio gidas. 10 žingsnių prieš egzaminą" aprašymas

"Rašinio gidas", pasak leidinio autorės, gimė ieškant atsakymų ir sprendimų, kaip išmokyti ir motyvuoti gimnazijos mokinius mąstyti savarankiškai, nesiremti atgyvenusiomis klišėmis, išgyvendinti įsigalėjusią pasirengimo lietuvių kalbos egzaminui tradiciją atkartoti informaciją ir kalti žinias ir, aišku, apsaugoti abiturientus nuo patiriamo streso laikotarpiu prieš VBE. Kaip prakalbinti kūrinius, kad jaunas žmogus norėtų apie juos nuoširdžiai diskutuoti ir pats taptų savo mokėjimo mąstyti šeimininku, kokius įrankius jam suteikti ir kokius ugdyti gebėjimus, kad jis mokėtų ir norėtų sieti verbalinę ir neverbalinę informaciją.


Šis leidinys paremtas ilgamete autorės, VBE vertintojos, patirtimi ir praktinėmis įžvalgomis, būdais, metodika, atrasta dirbant su gimnazijos klasių mokiniais. Čia rasite: 10 kl. literatūros kurso medžiagos kartojimą; struktūruotai išdėstytą 11-12 kl. kurso medžiagą; programinių kūrinių ir kontekstinių šaltinių tekstus; teorinę medžiagą rašinio formavimo žingsniams; teksto suvokimo ir kūrimo užduotis pagal 3 pasiekimų lygius; užduotis kurti samprotaujamuosius ir literatūrinius rašinius; aiškią įsivertinimo ir mokymosi refleksijos sistemą.


Leidinys skirtas ir mokinių savarankiškam mokymuisi, ir mokytojui, dirbančiam 11-12 kl. koncentre, kaip mokomoji knyga, suteikianti galimybę optimizuoti pasirengimą pamokoms, išeiti su savo klase privalomąjį 11-12 kl. kursą bei sėkmingai parengti mokinius laikyti lietuvių kalbos egzaminą.


Parašykite atsiliepimą apie "Rašinio gidas. 10 žingsnių prieš egzaminą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių kalba ir literatūra 10-12 kl.


Dažnai su "Rašinio gidas. 10 žingsnių prieš egzaminą" perkama kartu