⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Aplink Žemę per 80 dienų

Kaina: 16,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-10-14 Emilis

Viena geriausių skaitytų mano knygų! Tiesiog puiki!


2023-06-30 16.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Aplink Žemę per 80 dienų" aprašymas

Žiulis Vernas (Jules Verne) – vienas iš nuotykių knygų žanro pradininkų. Jo knygos stebina originaliais siužetais, įdomiais veikėjais bei neribota fantazija. „Aplink Žemę per 80 dienų“ – viena iš žymiausių autoriaus istorijų, kurioje skaitytojai, kartu su knygos herojais, leisis į pašėlusią kelionę aplink Žemės rutulį.

Nuotykių knyga „ Aplink Žemę per 80 dienų“ supažindina mus su Filiju Fogu, gyvenusiu 1872-ais metais, Londone. Regis jis niekuo neišsiskiria iš aplinkinių. Gyvena ramiai, neplepa be reikalo, neturi draugų ir nesukūrė šeimos. Nuobodus tipelis. Tačiau, kad ir koks neįdomus atrodytų, Filijas sugeba įsivelti į neįtikėtinas lažybas – apkeliauti pasaulį per aštuoniasdešimt dienų! Čia ir baigiasi ramus gyvenimėlis bei prasideda pašėlę nuotykiai.

Filijas nusisamdo tarną ir iškeliauja. Jiedu pateks į egzotiškiausias šalis, pavojingas vietas, atstumus įveikti bandys pačiais įvairiausiais būdais: oro balionu, traukiniais ir net drambliu. Nugalėti kilusius iššūkius Filijui padės savitvarda ir išmintis. Tiesa, šis žygis pažers gerokai daugiau iššūkių, nei nuotykių ieškotojams atrodė iš pradžių. Kelionės išvakarėse kažkas apiplėšia banką, o įtarimai krenta ant Filijaus. Tad iš paskos pasileidžia seklys Fiksas, kuris kaišo pagalius į ratus ir bando sučiuopti keliauninką. Skaitytojams nuo to tik dar smagiau!

Žiulio Verno romanas „Aplink Žemę per 80 dienų“ – aštuoniasdešimt dienų neįtikėtinų nuotykių, veiksmo, siužeto vingių, meilės, pro šalį lekiančių vaizdų, įdomių personažų, sudėtingų moralinių sprendimų, juokingų ir pavojingų situacijų bei azarto. Tai klasika, kuri verta kiekvienos lentynos. Teigiama, kad Filijaus Forgo nuotykiai yra įkvėpti realios asmenybės – amerikiečio Džordžo Treino ir jo kelionių patirties.

Žiulis Vernas (1828-1905) – prancūzų rašytojas, vienas iš mokslinės fantastikos pradininkų. Autoriaus bibliografijoje yra 65 romanai ir daugybė kitų tekstų. Praėjo daugiau nei šimtas metų, o kūriniai vis dar sulaukia puikių atsiliepimų ir apžvalgų, stebina fantazija ir pranašiškomis idėjomis, taip pat noriai ekranizuojami.

Trumpas aprašymas yra tik įvadas į nuotykių pasaulį. Kviečiame Žiulio Verno knygas pirkti internetu ir skaityti kartu su visa šeima. Online knygyne rasite gerų kainų pasiūlymų, akcijų bei išpardavimų, tad apsipirksite pigiau. Įdomias knygas atsirinkti padės mūsų parengti aprašymai su santraukomis, puslapių skaičiumi bei knygų ištraukomis. 


  • Autorius: Žiulis Vernas (Jules Verne)
  • Serija: 10 žingsnių
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 248
  • Formatas: 20x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094411946
  • Vertėjas: Juozas Balčikonis
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-10-14

Viena geriausių skaitytų mano knygų! Tiesiog puiki!

2020-12-05

O šiaip knygos dar nespėjau perskaityti, bet jau numanau, kad bus nuostabi, nes visos Žiulio Verno knygos būna nuostabios!

2020-12-05

Pirkau šią knygą prieš savaitę iš patogu pirkti dar buvo, o dabar nebėra, labai džiaugiuosi pirkiniu. Klasikų klasika.
Labai greitas atsiutimas, kokybė nuostabi. Visad kai reikia knygų perku iš patogu pirkti, nes čia pigiausias siuntimas, taip pat ir knygos pigios (nereikia už knygą permokėti :) )
Labai patogi ir gera knygų parduotuvė, be to savo knygų dėžėje kurią atsiuntė iš Patogu pirkti radau ir maloniai nustebinusią dovanėlę - tušinukas su jų logotipu. Geresnės parduotuvės niekur nerasi ;)

Parašykite atsiliepimą apie "Aplink Žemę per 80 dienų"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Aplink Žemę per 80 dienų", kurį pristato Žiulis Vernas (Jules Verne). Siūlome ne tik išsamų "Aplink Žemę per 80 dienų" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Žiulis Vernas (Jules Verne). Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Aplink Žemę per 80 dienų". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Aplink Žemę per 80 dienų" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Aplink Žemę per 80 dienų" perkama kartu