0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Rengiamės rašyti. Ikimokyklinuko sąsiuvinis 5-6 metų vaikams

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Rengiamės rašyti. Ikimokyklinuko sąsiuvinis 5-6 metų vaikams


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Rengiamės rašyti. Ikimokyklinuko sąsiuvinis 5-6 metų vaikams" aprašymas

Knygelėje "Rengiamės rašyti. Ikimokyklinuko sąsiuvinis 5-6 metų vaikams" pateikta daug įvairių piešimo, braižymo ir rašymo užduočių, kurias įveikus bus drąsiau praverti ir mokyklos duris. Vaikai galės piešti pagal brūkšnines linijas ar languotame lape, užbrūkšniuoti figūras, braižyti veidrodinius figūrų atspindžius, atkartoti ornamentus ir pan. Patraukli, žaisminga ugdymo forma, žadinanti prigimtinį vaikų smalsumą ir norą pažinti, pati veiksmingiausia!
Knygelės "Rengiamės rašyti. Ikimokyklinuko sąsiuvinis 5-6 metų vaikams" vaikams ne tik patiks, bet ir bus labai naudingos.

Atėję į pirmą klasę, bene daugiausia rūpesčių vaikai patiria dėl rašymo įgūdžių formavimo, todėl lavinti ranką, smulkiąją motoriką reikėtų iš anksto.

Patarimai ugdytojams:
• Įrenkite vaikui patogią ir gerai apšviestą darbo vietą.
• Stebėkite vaiko sėdėseną.
• Perskaitykite ir paaiškinkite vaikui užduotį.
• Neskubėkite vaikui padėti, skatinkite jo savarankiškumą.
• Pagirkite vaiką ir nepabrėžkite jo klaidų.

Vertė Jūratė Žižytė


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 17x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955226475

Parašykite atsiliepimą apie "Rengiamės rašyti. Ikimokyklinuko sąsiuvinis 5-6 metų vaikams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lavinamosios knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Rengiamės rašyti. Ikimokyklinuko sąsiuvinis 5-6 metų vaikams, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Rengiamės rašyti. Ikimokyklinuko sąsiuvinis 5-6 metų vaikams aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Rengiamės rašyti. Ikimokyklinuko sąsiuvinis 5-6 metų vaikams. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Rengiamės rašyti. Ikimokyklinuko sąsiuvinis 5-6 metų vaikams dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Rengiamės rašyti. Ikimokyklinuko sąsiuvinis 5-6 metų vaikams" perkama kartu