⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Rusijos kampanija. Valonų savanoriai Rytų fronte

Kaina: 20,89 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-09-30 20.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Rusijos kampanija. Valonų savanoriai Rytų fronte" aprašymas

Ši knyga „ Rusijos kampanija. Valonų savanoriai Rytų fronte“ – Trečiojo reicho kariuomenės sudėtyje kovojusio Valonų legiono karininko, vėliau ir vado Leono Degrellės (1906–1994) atsiminimai. 1941 m. antrojoje pusėje suburtas, iš pradžių Vermachtui priskirtas Valonų legionas per kelerius metus nuo bataliono išaugo iki „Waffen-SS“ brigados, o paskui – iki nepilnos divizijos.

Leon Degrellė pasakoja savo ir Valonų legiono nueitą kovos kelią. Čia aprašyti valonų savanorių veiksmai ne tik Rytų fronte – Ukrainoje, Kaukaze, Estijoje, bet ir Vakaruose – Ardėnuose. Atsiminimuose atspindėti mūšių aprašymai, smulkiai nušviečiama kariška buitis, todėl ši knyga vertinga karo istorijos tyrinėtojams ir mėgėjams.


  • Autorius: Leon Degrelle
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 416
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094940729
  • Vertėjas: Vytautas Leščinskas

Parašykite atsiliepimą apie "Rusijos kampanija. Valonų savanoriai Rytų fronte"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Antrasis pasaulinis karas

Leon Degrelle pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Rusijos kampanija. Valonų savanoriai Rytų fronte", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Rusijos kampanija. Valonų savanoriai Rytų fronte" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Rusijos kampanija. Valonų savanoriai Rytų fronte" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Rusijos kampanija. Valonų savanoriai Rytų fronte"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Leon Degrelle tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Rusijos kampanija. Valonų savanoriai Rytų fronte" perkama kartu