0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sakurų sodas. Japonijos spalvos ir formos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 3.99 SoldOut

Knygos "Sakurų sodas. Japonijos spalvos ir formos" aprašymas

Pilkos kasdienybės fone, nesibaigiančių užduočių sūkuryje darbe ir namuose lengva pamiršti tai, kas svarbiausia, – stabtelėti ir skirti laiko tik sau. Nuspalvinkite rutiną ir net ypač intensyvioje dienotvarkėje raskite kelias akimirkas meno terapijai – spalvindami nuostabius piešinius ne tik atsipalaiduosite, išlaisvinsite savo kūrybiškumą, bet ir mintimis nusikelsite į magišką Tolimųjų Rytų šalį – Japoniją!

Meno terapija – tai visame pasaulyje sparčiai populiarėjančios spalvinimo knygos suaugusiesiems. Spalvinimas nuramina smegenų dalį migdolą (lot. amygdala), kuris kontroliuoja mūsų emocijas ir stresą, todėl jaučiamas atsipalaidavimas, pagerėja koncentracija bei nuotaika, lavinami motoriniai įgūdžiai, vaizduotė, kūrybinis mąstymas, netgi įveikiama nemiga.

Suteikite poilsio išsiilgusiai sielai progą stabtelėti, pasimėgauti kūryba ir pajausti užburiantį tolimosios Japonijos žavesį!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094039317

Parašykite atsiliepimą apie "Sakurų sodas. Japonijos spalvos ir formos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Sakurų sodas. Japonijos spalvos ir formos", . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga "Sakurų sodas. Japonijos spalvos ir formos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Sakurų sodas. Japonijos spalvos ir formos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Sakurų sodas. Japonijos spalvos ir formos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Sakurų sodas. Japonijos spalvos ir formos" perkama kartu