0

Pirkėjų atsiliepimai

Samčio burtai

Šiuo metu neparduodama

2022-07-31 4.99 SoldOut

Knygos "Samčio burtai" aprašymasBestseleriu tapusios vaikų maisto biblijos „Mažylio receptai“ autorių Rūtos Kanopkienės, Ilmos Paluckės ir Jurgitos Surplienės nauja kulinarinė knyga vaikams „Samčio burtai“.

"Samčio burtai" – tai trumpos istorijos ir paprasti receptai mažiesiems virtuvės burtininkams. Pagrindiniai knygos herojai – dvyniai Adelė ir Benas. Jų mama, kaip ir daugumos vaikų mamos, šiek tiek – stebukladarė. Maži mamos stebuklai gimsta virtuvėje. Mama vaikams atskleidžia savo burtų paslaptį ir dvyniai imasi pirmųjų savo bandymų virtuvėje.

Knyga paskatins vaikus domėtis sveika mityba ir maisto gaminimu, pažadins prigimtinį jų smalsumą, padės vaikams ugdyti įvairius pojūčius ragaujant, uostant, pažįstant įvairius maisto produktus ir tekstūras. "Samčio burtai" pravers ir tėveliams – juk maisto gaminimas kartu su vaikais yra smagus ir kokybiškas laiko leidimas su šeima.

"Ši knygelė mažuosius skaitytojus pakvies į įspūdžių kupiną kelionę po paslaptingą virtuves pasaulį. Vaikai drauge su pagrindiniais knygeles veikėjais, dvyniais Adele ir Benu, ne tik sužinos, kaip mamai pavyksta išvirti stebuklingąją avižų košę ar iškepti tokių blynų, nuo kurių sapnai naktį būna gražūs ir spalvoti. Vartydami knygelę mažieji susipažins su stebuklingojo samčio pagalbininkais, švaros taisyklėmis virtuvėje ir patys galės pabandyti pasigaminti daugiau nei 20 paprastų, gardžių ir šiek tiek stebuklingų patiekalų O jeigu bent kelis bandymus pavyks nufotografuoti ir atsiųsti stebuklingajam samčiui, mažojo skaitytojo kambario sienas jau netrukus galės papuošti pradedančiojo samčio burtininko diplomas."
Autorės

"Mamos dažnai klausia, kokių lavinamųjų žaislų nupirkti vaikams Nors sudaromi geriausių žaislų sąrašai, tačiau daug svarbiau laikas, kurį praleidžiame kartu su vaiku. Virtuve - tai tikrų tikriausia stebuklų vieta, kur, sudėję kelis dalykus į visumą, gauname ką nors visiškai nauja. Be to, vaiko eksperimentai virtuvėje padeda vystytis jo savarankiško pažinimo procesams ir gebėjimams."
Gintarė Pupinytė, vaikų raidos psichologe

"Teisingi valgymo įpročiai - vienas pagrindinių puikios savijautos elementų. Tyrimais įrodyta, kad tinkamai valgantis vaikas yra sveikesnis, geriau auga, juda, geriau mokosi, lengviau susikaupia. Vaikai kartoja tai, ką daro jų tėveliai, vyresni broliukai ir sesutes. Tad pats geriausias būdas išugdyti tinkamus vaiko valgymo įpročius - rodyti savo pavyzdžiu, sudominti sveiku maistu, įtraukti juos į maisto auginimą, pasirinkimą ir gaminimą."
Lina Barauskienė, valgymo įpročių koregavimo centro "Valgymas.lt" vadove, gydytoja dietologe

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Samčio burtai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Samčio burtai", kurį pristato Ilma Paluckė, Jurgita Surplienė, Rūta Kanopkienė. Siūlome ne tik išsamų "Samčio burtai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Ilma Paluckė, Jurgita Surplienė, Rūta Kanopkienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Samčio burtai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Samčio burtai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Samčio burtai" perkama kartu