0

Samčio burtai (Mažylio receptai)

  • Nuolaida knygai -69%
Kaina Internetu: 3,99 €
Kaina Knygyne: 12,68 €*
Sutaupote: 8.69 € (69%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Samčio burtai (Mažylio receptai)

  • Leidėjas: Right thing
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 17x25, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 64
  • ISBN ar kodas: 9786099558424

2020-08-31 3.99 InStock
Į krepšelį
AprašymasBestseleriu tapusios vaikų maisto biblijos „Mažylio receptai“ autorių Rūtos Kanopkienės, Ilmos Paluckės ir Jurgitos Surplienės nauja kulinarinė knyga vaikams „Samčio burtai“.

"Samčio burtai" – tai trumpos istorijos ir paprasti receptai mažiesiems virtuvės burtininkams. Pagrindiniai knygos herojai – dvyniai Adelė ir Benas. Jų mama, kaip ir daugumos vaikų mamos, šiek tiek – stebukladarė. Maži mamos stebuklai gimsta virtuvėje. Mama vaikams atskleidžia savo burtų paslaptį ir dvyniai imasi pirmųjų savo bandymų virtuvėje.

Knyga paskatins vaikus domėtis sveika mityba ir maisto gaminimu, pažadins prigimtinį jų smalsumą, padės vaikams ugdyti įvairius pojūčius ragaujant, uostant, pažįstant įvairius maisto produktus ir tekstūras. "Samčio burtai" pravers ir tėveliams – juk maisto gaminimas kartu su vaikais yra smagus ir kokybiškas laiko leidimas su šeima.

"Ši knygelė mažuosius skaitytojus pakvies į įspūdžių kupiną kelionę po paslaptingą virtuves pasaulį. Vaikai drauge su pagrindiniais knygeles veikėjais, dvyniais Adele ir Benu, ne tik sužinos, kaip mamai pavyksta išvirti stebuklingąją avižų košę ar iškepti tokių blynų, nuo kurių sapnai naktį būna gražūs ir spalvoti. Vartydami knygelę mažieji susipažins su stebuklingojo samčio pagalbininkais, švaros taisyklėmis virtuvėje ir patys galės pabandyti pasigaminti daugiau nei 20 paprastų, gardžių ir šiek tiek stebuklingų patiekalų O jeigu bent kelis bandymus pavyks nufotografuoti ir atsiųsti stebuklingajam samčiui, mažojo skaitytojo kambario sienas jau netrukus galės papuošti pradedančiojo samčio burtininko diplomas."
Autorės

"Mamos dažnai klausia, kokių lavinamųjų žaislų nupirkti vaikams Nors sudaromi geriausių žaislų sąrašai, tačiau daug svarbiau laikas, kurį praleidžiame kartu su vaiku. Virtuve - tai tikrų tikriausia stebuklų vieta, kur, sudėję kelis dalykus į visumą, gauname ką nors visiškai nauja. Be to, vaiko eksperimentai virtuvėje padeda vystytis jo savarankiško pažinimo procesams ir gebėjimams."
Gintarė Pupinytė, vaikų raidos psichologe

"Teisingi valgymo įpročiai - vienas pagrindinių puikios savijautos elementų. Tyrimais įrodyta, kad tinkamai valgantis vaikas yra sveikesnis, geriau auga, juda, geriau mokosi, lengviau susikaupia. Vaikai kartoja tai, ką daro jų tėveliai, vyresni broliukai ir sesutes. Tad pats geriausias būdas išugdyti tinkamus vaiko valgymo įpročius - rodyti savo pavyzdžiu, sudominti sveiku maistu, įtraukti juos į maisto auginimą, pasirinkimą ir gaminimą."
Lina Barauskienė, valgymo įpročių koregavimo centro "Valgymas.lt" vadove, gydytoja dietologeParašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu