0

Saulės padėtis

Knygą turime sandėlyje
Informacija

Saulės padėtis

  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 11x17, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • ISBN ar kodas: 9789955342335

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Saulės padėtis" aprašymas

Kai kurie žmonės iš ugnies. Jie susidegina patys arba sudegina kitus. Su jais visada šilta, bet nuo jų piltumo lieka randai ir plėnys.

Ranya Paasonen (Ranja Pasonen), anksčiau ElRamly, gimė 1974 m. Madrase. Vaikystę praleido Indijoje, Čade, Saudo Arabijoje, Libijoje, tėvo gimtinėje – Egipte, o nuo 1987 m. gyvena motinos gimtajame krašte – Suomijoje. 1995 m. Helsinkio universitete studijavo semitų kalbas.

Romane „Saulės padėtis“ tarp dviejų kultūrų užaugusi mergina pasakoja tėvo egiptiečio ir motinos suomės meilės istoriją. Lankydamasi Egipte, Anu sutinka būsimą vyrą Ismailą. Du skirtingų kultūrų žmonės mano galėsią gyventi drauge. Tačiau santuoka žlunga.

Nelaimingą tėvų meilės istoriją, pasibaigusią motinos mirtimi nuo vėžio, R. Paasonen pasakoja neįprasta lyrine kalba, su poezijai būdingais pakartojimais nuvesdama skaitytoją į Egiptą ir jo kvapų debesis, nepaprastai skaisčią saulę, kuri balkone sukabintas paklodes išdžiovina greičiau, nei užverda vanduo, ir į Suomiją, kur patalynė keičiama greičiau, negu ją nublukina saulė...


Pirmą ir kol kas vienintelę R. Paasonen knygą „Saulės padėtis“ nepaprastai palankiai įvertino ir kritikai, ir skaitytojai. Knyga buvo ne kartą leidžiama pakartotinai, autorė apdovanota net keliomis prestižinėmis literatūros premijomis.

Knyga išversta į vokiečių, latvių, lenkų, danų, vengrų ir kitas kalbas.Iš suomių k. vertė Aida Krilavičienė

Parašykite atsiliepimą apie "Saulės padėtis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Saulės padėtis, kurią skaitytojams dovanoja Ranya Paasonen. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ranya Paasonen su knyga Saulės padėtis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Saulės padėtis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ranya Paasonen. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Saulės padėtis palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Saulės padėtis" perkama kartu