0

Šekspyras. Biografija (2-as leidimas)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Šekspyras. Biografija (2-as leidimas)

  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786094441486

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Šekspyras. Biografija (2-as leidimas)" aprašymas

Vos išgirdę Šekspyro pavardę pagalvojame apie „Hamletą“ ar „Romeo ir Džiuljetą“. Puikiai žinome kūrinius, tačiau didžiausio pasaulio rašytojo gyvenimą, net ir prabėgus daugiau kaip 400 metų, gaubia paslaptis.
Ar Šekspyro santuoka buvo laiminga?
O gal širdį atveriančius meilės sonetus jis rašė paslaptingai meilužei?..
Kas buvo jo geriausias draugas ir kam atiteko palikimas?..

Viljamas Šekspyras laikomas vienu iš svarbiausių anglų ir Vakarų Europos rašytojų, dažnai vadinamas Anglijos nacionaliniu poetu. Tačiau tai ne knyga apie Šekspyro pjeses ir eiles.
Anthony Burgessas, išgarsėjęs romanu „Prisukamas apelsinas“, kruopščiai pagrįstoje Šekspyro biografijoje bando išdėstyti svarbiausius faktus apie gyvenimą ir visuomenę, iš kur radosi šios eilės ir pjesės. Teatro meno faktais, gausiais istoriniais ir literatūriniais šaltiniais paremta biografija patraukli turtinga kalba ir pašmaikštavimais. Ji papasakos apie aplinkybes ir veiksnius, turėjusius įtakos rašytojo kūrybai, bei pravers duris į asmeninį Šekspyro pasaulį.
Knyga paranki moksleiviams ir studentams, norintiems geriau suprasti to meto visuomenę ir literatūrą bei sociokultūrinę aplinką, ir visiems, besidomintiems žymių žmonių biografijomis.

Iš anglų kalbos vertė Gražvydas Kirvaitis

Parašykite atsiliepimą apie "Šekspyras. Biografija (2-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Šekspyras. Biografija (2-as leidimas), kurią skaitytojams dovanoja Anthony Burgess. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Anthony Burgess su knyga Šekspyras. Biografija (2-as leidimas) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Šekspyras. Biografija (2-as leidimas) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Anthony Burgess. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Šekspyras. Biografija (2-as leidimas) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Šekspyras. Biografija (2-as leidimas)" perkama kartu